Перейти на мобільну версію сайту

17.08.2012

Магазин цифрових технологій - «АПЕЛЬСИН»

Здавалося, відкриття у Кам’янці ще одного магазину побутової техніки стане нічим іншим, як провальною справою. На цьому сегменті ринку конкурентів хоч відбавляй. Проте 10 серпня усі прогнози скептиків розвіялись мов дим. Саме цього дня на вул.Соборна, 5 відчинив двері магазин цифрових технологій «Апельсин».
Як виявилося, цей торговий центр не схожий на інші, подібні у місті. З моменту відкриття пройшло вже тиждень, а черги вмагазин "Апельсин" (вул.Соборна, 5) «Апельсині» не зникають.
Багато хто із потенційних клієнтів магазину схильні вважати, що новоспечений маркет або вже має розгалужену сітку аналогічних магазинів по Україні, або впевнено йде до цього кроку.
Передумови для таких висновків надто реалістичні: такого європейського за всіма нормами рівня обслуговування та роботи з клієнтами мають повчитися деякі кам’янецькі магазини. Та й ціни у «Апельсині» приємно вражають. Тож не дивно, що на полицях товар надовго не затримується.
У новому магазині можна знайти будь-який товар із спектру інформаційних технологій. Різні моделі та марки цифрових камер, електронних книг, ноутбуків, фотоапаратів, інформаційних носіїв, телефонів, смартфонів, планшетів та багато чого іншого. «Апельсин» - єдиний магазин у місті, де можна придбати продукції компанії «Apple», зокрема, «іphone», «іpad».
Специфічний «айтішний» покупець, зайшовши в «Апельсин», почуватиметься як риба у воді. І, навіть, якщо чогось не знайде одразу (хоч шанси для такого малоймовірні), зможе замовити товар із доставкою у найближчий термін.
«Апельсин», увірвавшись, у прямому сенсі цього слова, на кам’янецький ринок, зумів одразу зайняти власну передову нішу.
Наталія ЯЦЕМІРСЬКА


Повернення до списку


Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ
ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ

З 5 вересня офіційно стартувала передвиборча кампанія, а це означає, що з кожним днем з усіх можливих і неможливих медійних ресурсів і соціальних мереж ми будемо чути цілу купу обіцянок, звинувачень у бік опонентів, діставання з чужих шаф брудного одягу та ще багато іншого....Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.