Перейти на мобільну версію сайту

05.04.2013

«КІНЕЗІС»: СПРАВЖНІ ЛІКИ – В ТОБІ!

Солдат-строковик Радянської армії під час несення військової служби потрапляє в жахливу автокатастрофу. Реанімація, кома, лікарняне ліжко... і діагноз лікарів – інвалід на все життя! Один з медиків дружньо порадив хлопцеві: «Ніколи не створюй сім’ю. Не приречуй на страждання своїх рідних». Спостерігаючи крізь вікно за перехожими, інвалід-калясочник Сергій Бубновський навідріз відмовлявся вірити в страшну реальність – невже життя минуло? «Ні!» - відповів юнак і дав собі слово за будь-яку ціну знову стати на ноги.

ЛІКАР, ЯКИЙ ПІДНЯВ СЕБЕ

Для того, щоб зрозуміти, якими мають бути перші кроки до оздоровлення, Сергій вступає до медінституту. Можна тільки уявити, яких моральних та фізичних зусиль мусив докладати цей чоловік, щодня долаючи чималу відстань до навчального закладу і спілкуючись із здоровими, життєрадісними студентами. Саме під час навчання юнак зрозумів, що основою руху є функціональність м’язів. Здорові м’язи – ось шлях до одужання! Жодні медикаменти не здатні IMG_6535.JPGпідняти людину на ноги - це може зробити її власне тіло!
Отримавши диплом лікаря-невролога, Сергій Михайлович декілька років поспіль працює над створенням революційної методики лікування органів опорно-рухового апарату, кожен етап якої випробовує на собі. І от нарешті інвалід-калясочник таки стає на ноги! Він довів собі й усьому світу, що інвалід – це не вирок.
Доктор медичних наук, професор Сергій Бубновський розробив унікальну, всесвітньо визнану методику кінезітерапії (від грець. kinesis – рух) – лікування «правильним рухом» на спеціальних силових тренажерах. Ця методика відриває приховані можливості організму й доводить, що основні ліки від усіх хвороб – у самій людині! Сергій Михайлович – автор цілої низки науково-популярних книг, наукових статей та 10 патентів у галузі медичних технологій.
Перший медичний центр доктора Бубновського «Кінезіс» відкрився в Москві. Це стало справжнім проривом у світовій медицині! Пацієнти з хворобами опорно-рухового апарату записувалися в чергу на місяці вперед! Потім було відкриття ще декількох центрів у російській столиці. З часом кінезітерапія набрала таких обертів, що нині в різних країнах світу відкрито понад 150 центрів доктора Бубновського! В Україні перші центри було відкрито в Києві та Харкові. Приємно, що третім містом став Кам’янець-Подільський. Уже майже другий рік поспіль Центр доктора Бубновського «Кінезіс» рятує в Кам’янці тих, на кого традиційна медицина махнула рукою.    
Лікар Ірина Петрова декілька років поспіль працювала хірургом у Чернівецькій обласній клінічній лікарні. Вона на власні очі бачила страждання людей, які поверталися з того світу після перенесених тяжких травм, бачила ту безвихідь, яку пропонувала їм традиційна медицина. Ірина Василівна більше не хотіла з цим миритися, тому вирішила навчатися у відомого професора Сергія Бубновського. Спочатку лікар пройшла навчання в Київському центрі кінезітерапії, а минулого року – в Московському центрі доктора Бубновського. Нині Ірина Петрова – провідний фахівець з кінезітерапії в Кам’янці-Подільському. Окрім неї, з пацієнтами працюють IMG_6536.JPGреабілітологи, які також пройшли відповідне навчання в Києві.
- Упевнена, що багато хто з кам’янчан не тільки чув про наш Центр, але й проходив у ньому лікування, - говорить Ірина Василівна. - А тим, хто чує вперше, розповім про унікальність нашого Центру. Основа нашої методики – лікування рухом. Проблема традиційної медицини в тому, що вона не звертає належну увагу на м’язеву тканину. Приміром, у медінститутах ще й досі вивченню м’язевої системи приділяють всього 5 занять, ігноруючи основну функцію м’язів – транспортування кисню та поживних речовин через кровоносні капіляри до всіх органів. Свого часу Сергій Бубновський це зрозумів. Він створив багатофункціональний тренажер, який хоч і схожий на звичайний спортивний, проте відрізняється від нього.
- Ірино Василівно, в чому різниця між заняттями кінезітерапією і заняттями в звичайному спортзалі?
- У спортзалі качають м’язи, у нас - качають кров. За рахунок цього покращується капіляризація м’язевого волокна, кількість капілярів зростає, а отже збільшується живлення проблемних зон. Тому великий накачаний м’яз ще не означає функціонально здоровий. Доктором Бубновським розроблено понад 200 вправ та їхніх модифікацій, направлених на усунення проблем у м’язах. Як тільки людина звертається до нас, я роблю пальпаторну діагностику, щоб визначити, з якими м’язами є проблеми. За результатами обстеження призначаю лікувальний курс на наших тренажерах. У середньому одне заняття триває годину–півтори. У цей період біля пацієнта постійно знаходиться реабілітолог, який спостерігає за правильністю виконання вправ та станом здоров’я людини. Лікувальний курс – 36 занять. Він розбивається на три цикли, по 12 занять кожен. Перші 12 дають змогу усунути м’язеву атрофію, знімають біль. Другий етап – лікувальний, коли відновлюється живлення м’язів, а третій – зміцнення лікувального ефекту, виведення на рівень самостійних занять, щоб підтримувати м’язи в тонусі. Весь процес IMG_6546.JPGодужання проходить без вживання жодного медпрепарату! Я категорично забороняю під час лікування пити навіть знеболюючі, оскільки вони гальмують відновлення роботи м’язів.
Допоміжним засобом є кріотерапія (лікування холодом). Інколи пацієнта заносять на руках, та завдяки льодовому компресу, декільком знеболюючим вправ людина виходить від нас самостійно. Наш організм має все для самовідновлення, але ми не вміємо це використовувати.
- Завдяки заняттям на Ваших тренажерах, які хвороби можна подолати або, принаймні, полегшити стан хворого?
- Остеохондроз (стан, у якому перебуває понад 80% людей), грижу міжхребцевого диска (можна повністю вилікувати, не вдаючись до оперативного втручання), артрози колінних і кульшових суглобів, периартрит, сколіози в дітей (до 12 років виліковуємо повністю), деформацію грудної клітини, плоскостопість, поліартрит, ревматоїдний артрит, мігрень, серцево-судинні захворювання (гіпертонічна хвороба на початковій стадії виліковується повністю), порушення постави, варикоз вен, аднексіт, мастопатію, міому, тазовий біль, геморой, простатит, вегето-судинну дистонію, синдром хронічної втоми, депресію, ожиріння, целюліт, хворобу Бєхтєрєва, цукровий діабет (після заняття рівень цукру в крові значно зменшується), реабілітацію після травм, переломів, підготовка до ендопротезування. Також розроблені програми для вагітних жінок, які після наших занять набагато легше народжують.
- Чи існують вікові обмеження для роботи на тренажерах доктора Бубновського?
- Не займаються діти до 7 років, оскільки вони не дотримуються правильного виконання вправ. Для людей похилого віку обмежень немає. Найстарша пацієнтка, яка відвідувала наш зал, мала 85 років. Щоправда, є категорія хворих, яким протипоказані заняття в нашому залі. Це хворі на туберкульоз, тромбофлебіти, інфекційні гнійничкові захворювання, психічні розлади та онкохворі.

СПРАВЖНЄ ДИВО – МИ САМІ!
Серед постійних відвідувачів Центру «Кінезіс» чимало відомих кам’янчан. Особливу довіру до закладу викликає той факт, що в ньому займаються провідні лікарі нашого міста та району. Так, наприклад, завідувач неврологічного відділення Центральної районної лікарні Микола Савчук проходить тут другий курс занять.
- Прийшов сюди з профілактичною метою, - говорить Микола Іванович. – Після кожного заняття завжди покращується настрій, відчуваю, як зміцнюються м’язи, забув, що таке втома. Нещодавно запропонував своїй дружині відчути на собі ефект від вправ на цих тренажерах. Тепер відвідуємо «Кінезіс» разом. Як лікар-невролог хотів би звернути увагу хворих на гіпертонію. Упевнений, що завдяки заняттям у «Кінезісі» можна нормалізувати вегетативний нейрогенний підвищений тиск на початковій стадії без медикаментів. Хворим, які перенесли інсульт і мають певні порушення, необхідно проходити реабілітацію. На жаль, ні в місті, ні в районі, ні в області IMG_6644.JPGнемає такого реабілітаційного центру, який за своєю функціональністю хоча би здалеку нагадував «Кінезіс». Тому кам’янчанам дуже пощастило. На відміну від жителів інших регіонів, вони мають шанс на повне одужання.
Великою шанувальницею Центру «Кінезіс» також можна назвати й завідувачку акушерського відділення міської лікарні №1 Наталію Черниш.
- Кінезітерапія – це унікальний метод оздоровлення! – із захопленням розповідає Наталія Вікторівна. - Шкода, що ми дізналися про нього так пізно. Скількох хвороб можна було би уникнути! Я багато років поспіль страждала на остеохондроз і підвищений тиск. Може, з цим станом мирилася би й далі, та останньою краплею став сильний біль у плечовому суглобі. Фізпроцедури та уколи полегшення не принесли. Тоді моя подруга порадила звернутися в «Кінезіс». Я пройшла один курс і забула про біль! Нині продовжую займатися в Центрі, впевнена, що вже ніколи від нього не відмовлюся. Після кожного заняття знижується тиск, забула, як болить спина, не відчуваю втоми, а настрій – співати хочеться!
Колишній військовий, а нині – пенсіонер Микола Кучер свого часу переніс інсульт, унаслідок якого чоловікові паралізувало правий бік. Після декількох курсів реабілітації в «Кінезісі» відчув значне покращення.
- Тут дуже гарні умови, людське ставлення до пацієнта, якого не бачив ні в Хмельницькій, ні в Київській лікарнях, - говорить Микола Миколайович. – Вартість реабілітації доступна, а для пенсіонерів, інвалідів та медпрацівників ще й діє знижка 25%. Тому звертаюся до кам’янчан: люди, не отруюйте себе таблетками, не добивайте й без того кволе здоров’я, краще зверніться в «Кінезіс» і поверніть собі радість повноцінного життя!
Уже восьмий курс у «Кінезісі» проходить викладачка англійської мови міського ліцею Наталія Піщук. За цей період жінка втратила зайву вагу, забула, що таке респіраторно-вірусні захворювання. Вона завжди в гарному настрої, і, як сама стверджує, змінила світогляд, на життя дивиться тільки позитивно.
Лікується в «Кінезісі» й кам’янчанка Інна Дікал, яка звернулася сюди з міжхребцевою грижею. За її словами, без хірургічного втручання та медикаментів уже вдалося відновити 80% здоров’я.    
Справжнім аксакалом Центру «Кінезіс» можна назвати Юрія Коваля-Трача. 29-річний чоловік займається в цьому закладі майже з перших днів його відкриття. Якби поруч з тренажером, на якому працює Юрій, не стояв інвалідний візок, нізащо би не повірила, що це його засіб пересування.  
- 24 квітня мине два роки, як я знаходжуся в інвалідному візку, - говорить Юрій. -  Після падіння з дерева отримав компресійний перелом грудного відділу хребта. Лікарі поставили на мені хрест, сказали, що з такою травмою я вже ніколи не встану на ноги. Не повірив. Через три місяці після травми звернувся в «Кінезіс». Спочатку мені була важко навіть сидіти у візку. Нині я самостійно повзаю, вільно сиджу, хоча й при підтримці, та все ж стою на своїх двох! Щоденні заняття дали такий швидкий результат, на який, може, й не сподівався одразу. Я майже впевнений, що знову зможу ходити. Головне – мати віру й докладати зусиль. Таким, як я, раджу не полишати надії і працювати на собою. Результат обов’язково буде!   
Спостерігаючи, як сумлінно працює Юрій, пригадала конструктора цього тренажера. Багато років тому такий же молодий Сергій Бубновський, виконуючи подібні вправи, удосконалював свій диво-апарат. Крок за кроком від йшов до своєї мети і врешті переміг хворобу. Нині так саме впевнено її перемагає Юрій.
Можливо, настав час запитати себе: а що мені заважає кинути виклик своїм недугам?..
Адреса медичного Центру доктора Бубновського «Кінезіс»: вул.Князів Коріатовичів, 25.
Тел.: 9-67-16, 098-525-33-95.

Повернення до списку


Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ
ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ

З 5 вересня офіційно стартувала передвиборча кампанія, а це означає, що з кожним днем з усіх можливих і неможливих медійних ресурсів і соціальних мереж ми будемо чути цілу купу обіцянок, звинувачень у бік опонентів, діставання з чужих шаф брудного одягу та ще багато іншого....Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.