Перейти на мобільну версію сайту

12.12.2014

«КАРАПУЗ» ДОБІГ ДО ПОВНОЛІТТЯ

У кожній сім’ї рано чи пізно народжується дитина, яка стає наголовнішою дієвою особою, навколо якої крутиться увесь світ. І щоб ця подія стала святом, а не заморокою, потрібно звернутися в магазин «Карапуз», де вам допоможуть розібратися в цих приємних клопотах.
16 років тому 19 грудня, саме в День святого Миколая, в нашому місті було відкрито перший IMG_2204.jpgприватний магазин «Карапуз», який спеціалізувався на дитячому асортименті.
Сьогодня «Карапуз» виріс і святкує своє повноліття. Разом з ним виросли і його безпосередні користувачі. Що й казати, «Карапуз» тримав їх усіх у тренді. Батьки маленьких модників та й вони самі були захищені дитячим магазином від різного роду неякісних товарів, адже товар сюди постачається безпечний для здоров’я дітей та має відповідні сертифікати. Про це дбає людина, в якої й виникла ідея створення цього торгівельного закладу, - Ольга Рачинська, засновниця й власниця магазину «Карапуз».
Ольга Геннадіївна після закінчення Київського торгово-економічного інституту працювала товарознавцем у «Дитячому світі», але на початку 90-их у країні почалися кординальні зміни, IMG_2149.jpgдержавна торгівля розпадалася, натомість зароджувалася ринкова торгівля. На ринок потрапляли товари низької якості, часто несертифіковані. Крім того, перекупщики дерли ціну в три дорога. Саме з такою проблемою зіштовхнулася молода мама Ольга. У неї виникло бажання розвинути цей сегмент ринку. Крім того, в молодого спеціаліста були для цього знання й можливості.
- Тоді в місті не було дитячих спеціалізованих магазинів для новонароджених, державна торгівля взагалі знаходилася в загнаному становищі, - розповідає Ольга Геннадіївна. - Дефіцит товарів спонукав до того, що ринок заполонило досить багато контрафакту. На перший погляд, іграшки чи одяг нічим не відрізнялися від нормального, але в продаж вони потрапляли від «підвальних» виробників, які виготовляли їх з небезпечних матеріалів. Зважаючи на це все, 19 грудня 1998 року народився «Карапуз». Я почала вивчати запити кам’янчан на товари. З самого початку допомагають у виборі товару покупцям Наталя Лабанська, Олена Януль та Світлана Лісовська. Працівники магазину постійно підвищують свій професійний рівень, проходять спеціальні навчання, різні курси, та й за час існування «Карапуза» набули величезного досвіду.
Ми тісно співпрацюємо з жіночою консультацією, за що велика подяка Дзвениславі Цуглевич, виконуємо їхні рекомендації з підбору та комплектації дитячого приданого в пологовий будинок, на яке надаємо суттєві знижки. Ті, хто перебуває на обліку, також можуть обслуговуватися в нашому магазині за пільговою ціною на всі товари в асортименті.
Магазин «Карапуз» неодноразово проводив різні акції та конкурси для малечі та їхніх батьків. Кам’янчани досить активно брали участь у фотоконкурсах. Нині, окрім основного магазину на вул.Соборна, відкрито філію у супермаркеті «Сільпо».
За якість свого товару ми відповідаємо. Одяг, пелюшки, аксесуари для купання, годування, манежі, ліжечка, постільна білизна, різні іграшки від дрібної, м’якої, дерев’яної до рольової гри можна придбати в «Карапузі». Окрім того, в нас досить привабливі ціни, до речі, навіть ніжчі за IMG_2172.jpgті, що на ринку.
Не перестану наголошувати, що товари якісні від провідних українських виробників та з Польщі і Туреччини.
Наші продавці-консультанти можуть порадити батькам, який товар і для якого віку підійде найкраще. Вони ніколи не намагаються нав’язати того, що буде зайвим для молодої сім’ї чи їхнього бюджету, лише заради того, аби збути товар. Нещодавно був випадок, коли прийшли молоді батьки й хотіли придбати імпортний матрац лише з кокосової стружки, але консультант магазину пояснив, що такі матраци окрім переваг мають і виликі недоліки. І кращими на сьогодні є аналогічні українські товари. А це і дешевше, і практичніше.
- Ольго Геннадіївно, до Вас у магазин здебільшого потрапляють чоловіки на радощах, напевно, достатньо траплялося курйозних випадків?
- Траплялося, бо частіше за все матусі відправляють своїх благовірних купити на виписку для дитини те, що їм потрібно. Татусі на радощах, доки дійдуть до магазину, встигають обмити народження свого чада й забувають, за чим їх прислали і хто в них народився...
Інший приходить і просить ковдрочку, шапочку, штанці... Узяв і пішов. Через годину прибігає і знову замовляє теж саме. «Тож ви вже брали», - каже продавець. «Та в мене виявляється двійня народилася», - стривожено відповідає чоловік. Буває, що татусь доки дістанеться до «Карапуза», забуває стать дитини, ми замінюємо хлопчачий одяг на дівчачий...
«Карапуз» вітає кам’янчан з Новим роком, Різдвом Христовим. Зичить усім здоров’я, благополуччя, щастя й мирного неба.

Повернення до списку


Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ
ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ

З 5 вересня офіційно стартувала передвиборча кампанія, а це означає, що з кожним днем з усіх можливих і неможливих медійних ресурсів і соціальних мереж ми будемо чути цілу купу обіцянок, звинувачень у бік опонентів, діставання з чужих шаф брудного одягу та ще багато іншого....Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.