Перейти на мобільну версію сайту

22.05.2015

ІМУНІТЕТ ДИТИНИ ПІД ЗАХИСТОМ РОСЛИН

У наші дні особливо актуальним є питання зміцнення імунітету. Причинами ослаблення захисних сил організму є погана екологія, низька якість продуктів харчування, дефіцит вітамінів. Найменше захищені від негативних впливів різних факторів зовнішнього Центр сімейної медицини: вул.Драгоманова, 14а.середовища діти.

Як зміцнити імунітет дитини?
Сучасна офіційна медицина налічує чимало лікарських препаратів, які стимулюють імунну систему. Але турботливі батьки, насамперед, повинні звернути увагу на лікування рослинами і включення в раціон «потрібних» продуктів харчування.

Народна медицина давно закликає до правильного збалансованого харчування, вживання рослинних продуктів, здорового способу життя, які забезпечують нормальне функціонування імунної системи людини.

Сьогодні вже відомо, що активними стимуляторами імунітету є антиоксиданти. Вони захищають організм, оновлюючи стабільність молекул, клітин і тканин, зупиняючи процеси окислення, захищаючи нас від хвороб і сповільнюючи процеси старіння.

Що вважається антиоксидантами?
У першу чергу, вітаміни: А, Е, С, D, K, глютамін, біофлавоноїди, а також мінеральні речовини - селен, цинк, мідь, марганець, амінокислота L-цистеїн.

Експерти стверджують, що якщо правильно, збалансовано харчуватися, тобто щодня вживати не менше п'яти страв (перше, друге, десерти) з круп, овочів і фруктів у будь-яких пропорціях, то людина отримає з їжею достатню кількість антиоксидантів.

Центр сімейної медицини: вул.Драгоманова, 14а. Тел.: (03849) 3-10-98, 3-99-69, (098) 812-63-48.


http://www.centrmed.com/Повернення до списку


Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ
ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ

З 5 вересня офіційно стартувала передвиборча кампанія, а це означає, що з кожним днем з усіх можливих і неможливих медійних ресурсів і соціальних мереж ми будемо чути цілу купу обіцянок, звинувачень у бік опонентів, діставання з чужих шаф брудного одягу та ще багато іншого....Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.