Перейти на мобільну версію сайту

26.05.2017

ЯК ПІДІБРАТИ ФАСАДНИЙ ДЕКОР?

Фасад - це обличчя будинку, тому правильний вибір декоративних елементів дозволить виділити стиль і унікальність конкретного приміщення. Ви можете вибрати фасадний декор з пінополістиролу, дерева, каменю, гіпсу та інших матеріалів, підібрати декоративні елементи потрібної форми і архітектурного стилю. Цікаво? Давайте в усьому цьому розберемося докладніше і одягнемо фасад в розкішне вбрання.

Русти.

fasadhouse
Русти (боссажі) - це одні з найдавніших елементів фасадного декору. При декорі фасаду застосовуються Рустові деталі, виготовлені у вигляді кам'яних панелей, які мають візуальний ефект кам'яної кладки. Боссажі від компанії FASADHOUSE.
Застосовуються ці елементи найчастіше в якості декору цоколя першого поверху, а також кутів фасаду і квадратних колон. При комбінації панелей різних розмірів, а також при грамотному їх розміщенні і поєднанні, можна домогтися гарного обрамлення стін, яке, в поєднанні з іншими елементами декору, дозволить створити оригінальний декор фасаду.

Фасадні підвіконня.

Незвичайною дизайн фасаду будинку дозволяють створити підвіконня. Мені здається, їх вибір - не менш важлива частина формування стильного зовнішнього вигляду, ніж підбір віконного декору. Ви можете підкреслити несучу частину віконного отвору, використовуючи масивні або навпаки мініатюрні підвіконня з ліпленням, молдінгами, замковими каміннями і іншими елементами декору.

Оздоблення вікон на фасаді.

Сьогодні користується популярністю оздоблення зовнішніх укосів на вікнах, яка грає не тільки захисну функцію, а й дозволяє прикрасити фасад. Ви можете вибирати кольори обробки, форму декоративних матеріалів, їх розмір, таким чином, створюючи унікальний стиль фасаду.
Декор вікон зовні можна виконувати з таких елементів:
Сендвіч панелі. Два листа пластика з поліуретаном всередині мають відмінні теплоізоляційні і захисні властивості. А багатство палітри дозволить створити унікальний екстер'єр.
Гіпсокартон. Цей матеріал залишає широкий простір для реалізації дизайнерських задумок, також його частіше вибирають, коли потрібно приховати якісь вади на зовнішніх схилах. При наявності навичок створити обробку можна і своїми руками, але пам'ятайте, що цей матеріал потрібно додатково утеплити і пофарбувати.
Дерево. Таке рішення для тих, хто вибрав архітектурний декор в стилі еко або ж дерев'яних будинків. Головною перевагою матеріалу є його естетична краса. Серед недоліків - досить висока ціна і необхідність обробки деревини для захисту від негативних впливів навколишнього середовища.

Фасадні колони

Одним з найкрасивіших і помітних частин фасадного декору є колони, вони надають будівлі розкішний вигляд, дозволяють візуально звузити або навпаки розширити стіни (цього можна добитися завдяки підбору висоти, діаметра і кількості ліплення на колоні).
Ви можете вибрати форму капітелі, тіла і бази колони в магазині, щоб цей декоративний елемент був схожий обраному стилю екстер'єру. Також підбирається оптимальне співвідношення висоти і діаметра.
Вибираючи колону, варто, перш за все, підібрати стиль, в якому вона виконана, щоб цей декоративний елемент не виділявся з загального стилю будинку. Складаючи проект будинку, 

Балюстради.

Балюстради - це підвид фасадного декору, яким прикрашають сходи. Правильно вибравши цей елемент декору, можна додати будинку акуратності, помпезності, розкішності. Важливо вибирати балюстради згідно архітектурному стилю фасаду, тому що вони залучають на себе дуже багато уваги, і дисгармонія стилів буде помітна.
Сьогодні балюстради виготовляють з каменю, гіпсу, дерева, бетонних сумішей та інших матеріалів.
Балюстради складаються з 3 основних частин:
  • Цоколь (нижня частина).
  • Балясини (опорні стовпи).
  • Увінчує карниз (верхня частина).
Ви можете вибрати оригінальну форму балясин, які можуть підтримувати перила не тільки сходів, але і балконів і терас. Також на увінчує карниз можна розмістити вази.

Які ще декоративні деталі ви можете використовувати?

Зрозуміло, ТОП-5 декоративних елементів, які я перерахувала вище - це далеко не повний арсенал ідей для декору, які ви можете використовувати при оформленні фасаду.
Рекомендую також звернути увагу на:
  • Молдинги. Декоративні планки, які накладаються на стіну. З їх допомогою можна виділити певні зони на стіні, а також використовувати соло як декоративний елемент.
  • Сандрики. Їх ще називають «коронами». Використовуються на прикраси вікон і дверей, кріпляться над ними.
  • Карнизи. Вони виконують не тільки декоративну, але і захисну функцію. Встановлюються під дахом або ж нижче, розділяючи фасад на яруси. Ви можете вибрати не тільки їх форму, щоб вписати ці деталі в задуманий екстер'єр, а й розмір відступу від стіни.
  • Замкові каміння. Цей елемент декору знаходиться посередині арок, склепінь і інших типів обрамлень, найчастіше розміщується між молдінгами і виступає над ними. Виконується у вигляді різних форм, що дозволяє додати родзинку екстер'єру.
Інші елементи декору фасаду (ліпнина, прикраси стін, сходів, візерунки і т.д.). Ви можете прикрасити фасад різними панно, вибрати унікальний ліпний орнамент.

Повернення до списку


Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ
ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ

З 5 вересня офіційно стартувала передвиборча кампанія, а це означає, що з кожним днем з усіх можливих і неможливих медійних ресурсів і соціальних мереж ми будемо чути цілу купу обіцянок, звинувачень у бік опонентів, діставання з чужих шаф брудного одягу та ще багато іншого....Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.