Перейти на мобільну версію сайту

09.10.2015

ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ПОЧИНАЄТЬСЯ ЗІ СКЛА

Скільки ви плануєте цьогоріч зекономити на енергозбереженні власної оселі й на чому, в першу чергу, збираєтеся економити?

У Європі, до якої ми прагнемо, питанню енергозбереження приділяють багато уваги, оскільки там енергія, зокрема, тепло коштує дорого. Лічильники тепла встановлені в кожному будинку. Наприклад, у Німеччині 70% вікон встановлюються з однокамерним склопакетом з одним енергозберігаючим склом, решта 30% вікон - з двокамерним склопакетом, в якому розміщені два енергозберігаючі скла. Чому ж за кордоном основну увагу зосереджують не на енергозбереженняпрофілі, а на склі? Та тому що скло є енергозберігаючим!

Що означає поняття енергозберігаюче скло? Відповідь на це питання нам надали в магазині «Затишна оселя», що на вулиці Князів Коріатовичів.

Як з’ясувалося, це скло під маркою «Guardian ClimaGuard», на яке нанесені найтонші, невидимі оку шари срібла, нікель хрому, а також інших матеріалів та оксидів. Принцип їхньої дії простий -  вони відштовхують теплове випромінювання від нагрівальних приладів та теплих предметів. Завдяки сріблу тепло не передається назовні, а відбивається назад у приміщення. За таким принципом витрати тепла скорочуються в декілька разів. Компанія «Guardian» є одним зі світових лідерів у галузі виробництва скла, а вся її продукція виготовляється за єдиними європецськими стандартами.

ПЕРЕВАГИ «CLIMAGUARD»


У середньому заміна склопакетів зі звичайним склом на склопакети з енергозберігаючим забезпечує економію на опаленні до 35%. Окрім збереження тепла, таке скло запобігає виникненню конденсату.
Суттєво покращити звукоізоляційні характеристики ссклопакету можливо, використовуючи скло різної товщини, наприклад, 6 мм та 4 мм (запобігання ефекту резонансу), або використовувати багатошарове скло (триплекс) з полімерною плівкою, яка відіграє розь мембрани (максимальна звукоізоляція).

Любителі кімнатних рослин будуть приємно вражені, адже енергозберігаюче скло пропускає 80% видимого спектру. Ультрафіолет, що проникає крізь скло, очищає приміщення.

Термін служби скла з покриттям «ClimaGuard» дорівнює терміну служби самого склопакету, а це приблизно 25-30 років. Багаторазові випробування та досвід використання низькоемісійного скла по всьому світу довели виняткову надійність магнетронних покриттів.

Уже сьогодні спеціалісти віконної індустрії переконані в енергоефективності скла під маркою «Guardian ClimaGuard». Навіть, якщо у вашому будинку встановлені вікна зі звичайним склом у склопакетах, спеціалісти можуть замінити його на енергоефективне.

- Ми співпрацюємо із компанією «Акорд-С», - кажуть у «Затишній оселі». - Уже сьогодні ми пропонуємо своїм клієнтам заміну звичайного скла на мультифункціональне (сонцезахисне та енергозберігаюче) скло заводу «Guardian». А це зменшення тепловитрат взимку та надійний захист від сонця влітку.


Магазин «Затишна оселя».
вул.Князів Коріатовичів, 7.
Тел.: (03849) 3-05-34, 067-383-1239

Повернення до списку


Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ
ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ

З 5 вересня офіційно стартувала передвиборча кампанія, а це означає, що з кожним днем з усіх можливих і неможливих медійних ресурсів і соціальних мереж ми будемо чути цілу купу обіцянок, звинувачень у бік опонентів, діставання з чужих шаф брудного одягу та ще багато іншого....Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.