Перейти на мобільну версію сайту

07.06.2013

ЕКСПЕРТ З БАНКІВСЬКИХ ПОСЛУГ

Наразі один із найбільш затребуваних банківських продуктів - це депозити. Заручившись підтримкою банку, завжди можна розраховувати на кредитні кошти з невисокою процентною ставкою.

ЧОМУ САМЕ «ДЕЛЬТА БАНК»?
Це велика фінансова установа, яка надає увесь спектр банківських послуг як приватним особам і підприємствам малого та середнього бізнесу, так і великим корпоративним клієнтам. «Дельта Банк» входить до ТОП-5 банків України в рейтингу приросту портфеля строкових коштів фізичних осіб і в ТОП-10 банків України за обсягом активів. Він є постійним учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Навіть у нелегкі кризові часи «Дельта Банк» повертав вклади не тільки після закінчення терміну договору, але й достроково.
«Чому саме «Дельта Банк»?» - на це запитання нашим читачам дасть відповідь начальник Кам’янець-Подільського відділення АТ «Дельта Банк» Андрій Корчинський:
- Ми завжди пропонуємо своїм клієнтам прозорі умови розміщення депозитів та договорів вкладів. Крім того, банк ніколи не знижує розміри процентних ставок за діючими договорами. Багато клієнтів запитують, чому наші депозитні ставки сьогодні такі вигідні? Їхні розміри - це не абстрактні цифри, а результат чітко збалансованої прибутковості.
Ми завжди йдемо назустріч клієнтам, пропонуючи їм привабливі процентні ставки за депозитними програмами. До того ж, маємо підтримку іноземного інвестора - американської компанії «Cargill Financial Services International Inc.», що гарантує додаткову фінансову стабільність банку.ltkmnf-,fyr.JPG
— На що, крім привабливої ставки та умов продукту, звертати увагу, обираючи банк для розміщення депозиту?
— У першу чергу, на репутацію й фінансові показники банку. Наприклад, «Дельта Банк» за станом на 01.04.2013 р. має депозитний портфель фізичних осіб обсягом 15,85 млрд. грн. (4-е місце серед усієї банківської системи України) і два роки поспіль стає «Кращим банком за депозитними програмами для населення» за результатами ІII-ІV Всеукраїнського конкурсу «Банк року-2011»  та «Банк року-2012» (за версією журналу «Банкір»).
Якщо у вкладника виникне термінова потреба в грошах, «Дельта Банк» надасть кредит під заставу діючого депозиту, при цьому припонуємо не розривати достроково депозит, щоб зберегти нараховані відсотки.
Завдяки контакт-центру наш банк цілодобово на зв'язку із клієнтами. Успішно працює система «Інтернет-банк Дельта», за допомогою якої можна не лише керувати своїми коштами дистанційно, а й навіть оформити депозит вдома!
Щоб ви мали змогу оцінити наші банківські продукти, ми пропонуємо вам ознайомитися з деякими з них. Приміром, депозити серії  «Найкращий»: максимальна процентна ставка при оформленні вкладу становитиме до 20,50% річних у гривні, 9,75% - у дол. США та до 8,75% - у євро з терміном розміщення на 90, 180 або 370 днів. Щомісяця відсотки за депозитом можна отримати готівкою в касі відділення або на платіжну картку.
За окремими видами депозитів, відкритими на строк 12 місяців і більше, ви маєте можливість безкоштовно змінити валюту свого вкладу в будь-який момент дії договору.
Кредит «Готівочка» - це швидке вирішення нагальної потреби в готівкових коштах. Скористатися перевагами «Готівочки» можуть жителі найвіддаленіших населених пунктів сільської місцевості завдяки розгалуженій мережі альтернативних каналів внесення коштів, зокрема, майже в 750 офісах національного поштового оператора «Укрпошта». Якщо ви плануєте здійснити велику покупку, завершити ремонт в квартирі або відсвяткувати важливу подію, заплатити за навчання або придбати новий ноутбук - обирайте «Готівочку» від «Дельта Банку». Жодної застави та поручителів, абсолютно прозорі умови, зручний графік погашення та необтяжливий розмір щомісячного платежу.
Але на цьому співпраця «Дельта Банку» та «Укрпошти» не обмежується: ми розпочали продаж нового депозитного продукту «Найкращий Поштовий» в національній валюті. Новий вклад - це ідеальне рішення для  клієнтів, які прагнуть зберегти кошти та щомісячно отримувати додатковий дохід. Ставка за депозитом  «Найкращий Поштовий» не нижча, ніж у аналогічного продукту у відділенні банку - 20,5% річних. Мінімальна сума депозиту - 1000 грн, термін розміщення - 370 днів без можливості поповнення та щомісячна виплата відсотків. Наразі нову послугу надають 975 відділень поштового зв'язку.
Для одержувачів пенсійних або соціальних виплат «Дельта Банк» пропонує оформити безкоштовно «Пенсійну картку». Адже «Дельта Банк» - це можливість обслуговування в зручний час; упевненість, що виплати будуть перераховані винятково у перший виплатний період, та простота в оформленні.
Розробляючи продукт для клієнтів пенсійного віку, ми врахували найменші деталі - достатньо написати заяву в найближчому відділенні «Дельта Банку» а ми вже самостійно доставимо вашу заяву до Пенсійного фонду та будемо перераховувати виплати на ваш рахунок, щойно вони надійдуть.
Тепер не потрібно щомісяця ходити до відділення чи очікувати на листоношу - за допомогою пластикової картки ви зможете знімати кошти без комісії в банкоматах «Дельта Банку» або банків-партнерів.
Також пенсійна картка може бути не лише засобом для отримання пенсії чи соціальних виплат, але й давати додаткові переваги її власнику, найвагоміша з яких - нарахування відсотків на залишок коштів.
З «Дельта Банком» ви відпочиватимете, а ваші кошти зароблятимуть додаткових 15% річних у гривнях.
Будемо раді вас бачити клієнтами АТ «Дельта Банк»!
Адреса відділення: вул.Лесі Українки, 35/8. Тел.: (03849) 3-35-38.


Повернення до списку


Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ
ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ

З 5 вересня офіційно стартувала передвиборча кампанія, а це означає, що з кожним днем з усіх можливих і неможливих медійних ресурсів і соціальних мереж ми будемо чути цілу купу обіцянок, звинувачень у бік опонентів, діставання з чужих шаф брудного одягу та ще багато іншого....Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.