Перейти на мобільну версію сайту

05.10.2012

ДІМ, ЯКИЙ ПОБУДУВАЛИ ПЕТРОВСЬКІ

Ринок перенасичений товаром: професійним і не дуже, якісним і відвертими підробками. Як не розгубитись серед цього розмаїття та зробити розумний вибір? Поріг якого магазину переступити, щоб здійснити таку омріяну покупку? На що, в першу чергу, орієнтуватися?
Безумовно, на якість та професійний підхід до справи, а ще – гарантовану стабільність. Усі ці переваги знайдуть покупці електро-, бензоінструменту та супутніх товарів у торговому домі «Петровський», що на вулиці Привокзальна, 28.
Кілька днів тому торговий дім відсвяткував черговий День народження. Озираючись назад та згадуючи перші кроки 001.JPGстановлення магазину, його власник Ірина Петровська з усміхом говорить, що починати, як і всім, було важко. Та сьогодні результат вартий тих зусиль, адже торговий дім має не лише власне, неповторне обличчя, а імідж і репутацію надійного партнера.

ПЕРШЕ – ЯКІСТЬ

На користь цієї перевага говорять фірми, представлені у торговому домі «Петровський», - світові бренди із багаторічною історією розвитку, з незаплямованою репутацією. Взагалі, в Україні поки що існує не так уже й багато магазинів, які займаються продажем електротоварів професійної групи. Провідні фірми світу, в першу чергу, переймаються власним іміджем. Тож гарантовано не довірятимуть займатися продажем своїх товарів дилетантам чи базарним перекупникам. До дилерів висувається низка серйозних вимог, які ті мають виконати.
Торговий дім «Петровський» виконав усі запропоновані вимоги, ставши дилером відомих брендів електро- та бензоінструменту.

ДРУГЕ – ПРОФЕСІЙНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

- Перш ніж відкритись, ми впродовж кількох місяців проходили навчання, - ділиться секретами успіху Ірина Анатоліївна. – Й досі наші працівники постійно їздять на навчання, що влаштовують компанії, з якими ми співпрацюємо. Модельний ряд Ірина Петровськапродукції постійно поновлюється. Саме з таких навчань працівники торгового дому «Петровський» і дізнаються про нові переваги та технічні характеристики того чи іншого інструменту.
Тут вас ніколи не залишать напризволяще, сам на сам із вибором. У продавців магазину не виникне першим запитання: «Вам дорожче чи дешевше?». У першу чергу, вони поцікавляться, для яких потреб вам потрібна певна покупка. Можливо, вам потрібен професійний інструмент чи для домашніх майстрів, а, можливо, іншої потужності. Навіщо купувати двічі, якщо можна зробити правильний вибір одразу. У торговому домі обов’язковим є індивідуальний підхід до клієнта.

ТРЕТЄ – АСОРТИМЕНТ З ВІДМІТКОЮ «ГАРАНТІЯ»
Врахувавши потреби різних верств населення, в магазині представлений асортимент товару на будь-який смак та гаманець. Кожен клієнт може розраховувати на те, що йому підберуть необхідний саме для нього інструмент. У випадку, якщо товару немає на складі, є можливість доставки під замовлення.
Увесь товар, представлений в торговому домі «Петровський», має сертифікат якості. Купуючи тут, можна стовідсотково бути впевненим, що придбаєте оригінал, а не чергову підробку. Разом із покупкою, клієнт отримує гарантійний талон на неї.
Не менш важливим фактором є цінова політика. У магазині діють дисконтні VIP-картки клієнтів, бонусна система накопичення балів. Окрім того, щомісяця можна натрапити на спокусливі акційні пропозиції як від світових фірм, так і безпосередньо від торгового дому.

ЧЕТВЕРТЕ – СЕРВІС
Для того, щоб відкрити сервіс-центр, необхідно було виконати низку серйозних вимог, відправити на навчання людей, які, в свою чергу, підтвердили б свою кваліфікацію отриманням відповідного сертифікату. Проте і з цим завданням магазин гідно впорався.
На сьогодні торговий дім є офіційним авторизованим сервіс-центром декількох всесвітньовідомих брендів, таких як «Stihl», «Sparky», «Interskol», «Makita».
Інструменти саме цих фірм, у разі потреби, можна тут відремонтувати. Окрім того, у сервіс-центрі можна повернути до KamInstr9.jpgжиття інструмент та техніку інших виробників і, навіть, після закінчення дії гарантійного талону.
«Віддаючи інструмент на ремонт, можна бути впевненим, що його вам повернуть справним. Постійне навчання та підвищення кваліфікації дозволяють працівникам центру мати справу з професійним, сертифікованим товаром», - зазначають у торговому домі.

П’ЯТЕ – АЛЕ НЕ ОСТАННЄ
Сьогодні про торговий дім «Петровський» знають не лише у Кам’янці та районі, а й далеко за межами. Будівельні та монтажні організації з різних куточків України є його постійними клієнтами.
Здійснити замовлення у магазині не складе жодних проблем, навіть якщо ви з іншої області. Адже керівництво торгового дому подбало і про цю частину комфорту для клієнта.
- Ми приймаємо замовлення і через інтернет-магазин, - каже Ірина Петровська. – У такий же спосіб, зайшовши у світову мережу, можна уточнити ціну на товар та наявність його в асортименті.
Також магазин має можливість працювати із платниками ПДВ. У планах, звичайно, рости та розширюватися, що, KamInstr15.jpgсподіваємося, не за горами.
У будь-якому разі, торговий дім «Петровський» на власному прикладі доводить теорію: «Усе для клієнта». Тут тобі і сервіс, і професійні консультації, і гарантована якість на товар, і постійні акції, знижки та бонусні програми, і можливість здійснити покупку, не виходячи з дому. Чого ще хотіти?
Хіба що завітати у магазин, аби вчергове переконатися, що вам тут завжди раді.

Повернення до списку


Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ
ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ

З 5 вересня офіційно стартувала передвиборча кампанія, а це означає, що з кожним днем з усіх можливих і неможливих медійних ресурсів і соціальних мереж ми будемо чути цілу купу обіцянок, звинувачень у бік опонентів, діставання з чужих шаф брудного одягу та ще багато іншого....Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.