Перейти на мобільну версію сайту

19.09.2014

БУДИНОК ПІД КЛЮЧ ЗА ТРИ МІСЯЦІ – МІФ ЧИ РЕАЛЬНІСТЬ?

Чи вірите ви в те, що можна збудувати будинок за три місяці? Якщо ні, то ми переконаємо вас, що це цілком реальна перспектива. Каркасні будинки за канадською технологією, популярні у всьому світі, тепер вже і в Кам’янці-Подільському. Нове котеджне містечко має всі шанси стати справжньою оазою затишку й комфорту.
У Хмельницькій області будівництвом каркасних будинків за канадською технологією займається виробничо-будівельна компанія «Сервус». «КлюЧ» поспілкувався із директором компанії Михайлом Напорчуком про екологічні будинки нового типу.

- Михайле Анатолійовичу, скільки часу потрібно, аби збудувати будинок за канадською viber image.jpgтехнологією?

- Близько двох місяців. Зауважу, що каркасні будинки не поступаються конструкціям з блоків, звичайної цегли та іншим дороговартісним матеріалам. Навпаки, вони дають відчутну економію, зокрема на фундаменті, термінах роботи, опаленні, адже мають чудові енергозберігаючі властивості, та транспортуванні.
Проживаючи в такому будинкові в зимовий період, ви відчуєте значну економію, адже він тепліший за цегляний у 8 разів при одній і тій же товщині стін!
- З чого ж будуються такі будинки?
- Із SIP-панелей, які виготовляються із двох матеріалів - спіненого пінополістиролу й плоско-пресованих плит з деревної тріски (OSB) вищого ґатунку. Спінений пінополістирол має структуру, яка складається на 98% з повітря й на 2% з полістиролу. Це гіпоалергенний і цілком нешкідливий для людини матеріал. До нього не «чіпляються» цвілеві грибки і бактерії, він не схильний до гниття й пошкодження комахами, не має летких елементів. Крім того, легкість конструкції дозволяє зекономити на фундаменті будинку. SIP-панелі мають вологозахисне й водовідштовхувальне покриття, отож будівництво можна проводити за будь-яких jamaicaa.jpgпогодних умов. Уся конструкція обробляється на заводі спеціальними технологічними просоченнями, які унеможливлюють загорання матеріалу, появу шкідників.
Уявіть, 1 кв.м SIP-панелей має вагу близько 20 кг, тож при будівництві не потрібно застосовувати важку вантажопідйомну техніку.
За допомогою спеціально призначеного інструменту SIP-панелі легко пиляються й обробляються. Завдяки цьому вкрай просто і швидко можна виконати всі необхідні дверні та віконні прорізи. Міцність SIP-панелей дозволяє з’єднувати їх за допомогою цвяхів, шурупів, саморізів і анкерних болтів. Тож монтаж можна провести швидко й без значних зусиль.
Сьогодні актуальним є питання опалення, адже ціни на газ невпинно ростуть. Зауважу, що будинки нашої компанії «Сервус» мають високу енергоефективність. У зимовий період витрати на опалення помешкання загальною площею 120 кв.м становлять 150 грн у місяць.
- Які основні переваги будівництва будинків із SIP-панелей?
- Нині SIP-панелі - найбільш теплоємний будівельний матеріал у світі. Канадські будинки легко витримують температурні коливання. Всупереч загальній думці, приміщення із SIP-панелей pastoral_foto_2.jpgнадзвичайно міцні. Завдяки цілісності своєї конструкції, вони витримую урагани й землетруси до 7,5 балів. Стіни витримують вертикальне навантаження в 10 т і поперечне - до 2 т на 1 кв.м.
У всьому світі SIP-технологія відома як «Green Building» - екологічно чиста технологія будівництва.
Пінополістирол, на відміну від дерева, не гниє і не деформується. До речі, цей матеріал ефективно поглинає звук до 70 Дб.
- Звідки берете SIP-панелі для будівництва будинків?
- Сьогодні виробництво панелей є і в Україні. Ми замовляємо їх у завода-виробника, що знаходиться в місті Дрогобич Львівської області. Підприємство має власне новітнє високотехнологічне обладнання, яке повністю автоматизоване за допомогою комп’ютерних програм, тому ціна на SIP-панелі нижча за ринкову. Всі конструкції обробляються та мають відповідні сертифікати якості за ДСТУ.
- І наостанок, Михайле Анатолійовичу, що потрібно людині, аби придбати сучасний, екологічний будинок, збудований за канадською технологією?
- У першу чергу, звернутися до нашої виробничо-будівельної компанії «Сервус», представництво якої знаходиться в Хмельницькому за адресою: вул.Театральна, 1.
Ми БЕЗКОШТОВНО надаємо робочий проект (набір всієї технічної документації). З цими документами наш клієнт без проблем зможе зареєструвати та ввести будинок в експлуатацію.
Також до переліку послуг нашої компанії входить проектування, виробництво, будівництво та реконструкція промислово-господарських, бізнесових споруд, індивідуальних каркасних будинків.
За час існування компанії було побудовано більш ніж 700 об’єктів по всій Україні, що підтверджує лідерську позицію БВК «Сервус» на будівельному ринку нашої країни.
На сьогодні будівництво за канадською технологією дуже перспективне, тому його широко використовують у Канаді, Германії, Скандинавії, США, тепер канадські будинки набирають популярності й в Україні.
Якщо ви зацікавились придбанням сучасного екологічного будинку, телефонуйте (0382) 707-606, 067-261-70-08.

Повернення до списку


Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ
ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ

З 5 вересня офіційно стартувала передвиборча кампанія, а це означає, що з кожним днем з усіх можливих і неможливих медійних ресурсів і соціальних мереж ми будемо чути цілу купу обіцянок, звинувачень у бік опонентів, діставання з чужих шаф брудного одягу та ще багато іншого....Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.