Перейти на мобільну версію сайту

30.10.2015

БЕЗПЕКА І КОМФОРТ В ОДНОМУ РІШЕННІ

Наскільки ефективною в системі енергозбереження є фурнітура віконно-дверних конструкцій? Чи варто цьому взагалі питанню приділяти увагу? Експерти із магазину «Затишна оселя» запевняють: фурнітура - це не просто модний аксесуар чи дрібничка, яка не вартує вашої уваги.

Сучасна фурнітура для віконно-дверних конструкцій давно пропонує користувачеві більше ніж просто різноманітні ФУРНІТУРАваріанти відчинення вікна. Додаткові функції, реалізовані за допомогою певних елементів, значно підвищують комфорт і безпеку при експлуатації вікон і балконних дверей. Термін служби та комфорт використання вікна прямо залежить від якості матеріалів, що використовуються, та дотримання технології виробництва.

Спеціалісти радять звернути увагу на фурнітуру міжнародної компанії «AXOR INDUSTRY», однієї із найбільших у цій галузі. Фурнітура TM AXOR відповідає всім європейським нормам, вдало пройшла сертифікацію німецького інституту якості (IFT Rosenheim) та має сертифікат відповідності вимогам ДСТУ.

За бажанням клієнта його віконно-дверні конструкції можуть бути оснащені наступними елементами:  протизламні конструкції; мікрощілинне провітрювання; мікроліфт-блокувальник; дитячий замок; балконна защіпка; ступеневе відчинення.

Ви мешкаєте на першому чи останньому поверхах? Тоді для вашої оселі найкраще підійде протизламна фурнітура. До її комплекту входять протизламні елементи, що забезпечують додатковий захист від проникнення в приміщення ззовні. У сукупності зі спеціальними протизламними запірними і запірно-відкидними частинами фурнітура значно ускладноює злом вікна зловмисниками.

ФУРНІТУРА Хочете краплю свіжого повітря в дім у холодну пору року, але боїтеся напустити зайвого холоду в приміщення? Скористайтеся мікрощілинним провітрюванням. Невеличкий проміжок між стулкою і рамою забезпечує постійний потік свіжого повітря без втрат тепла в оселі.

Для довгої служби фурнітури дуже важливо уникнути провисання стулки. У цьому нам допоможе мікроліфт-блокувальник, який припіднімає стулку в момент зачинення й запобігає її провисанню під час експлуатації. Він дозволяє зняти навантаження з петель і зробити зачинення вікна більш м’яким і плавним. Блокувальник не дозволяє повернути ручку, коли стулка відкинута, захищаючи вікно від помилкових дій користувача.

Якщо в будинку є маленькі діти, то для вашої фурнітури необхідний замок дитячої безпеки. Це спеціальний пристрій, який запобігає відчиненню стулки та створює додатковий захист від проникнення зловмисників через вікно. При цьому конструкція пристрою і його розташування знизу стулки дозволяють вільно здійснювати провітрювання приміщення. Балконна защіпка забезпечує просту фіксацію балконних дверей. Аби повернутися назад у приміщення, достатньо легко штовхнути двері.

Бажаєте регулювати провітрювання кімнати? Ступеневе відчинення дозволяє зробити кілька фіксованих положень стулки та забезпечити провітрювання без протягів.

Отож, безпечна, а головне якісна фурнітура буде запорукою того, що вікна вашої оселі служитимуть довго.
Цього року в магазині «Затишна оселя» можна ефективно утеплите власне помешкання. В асортименті вікна з  профільною системою від компанії «Аккорд-С», скло в яких є енергозберігаючим від всесвітньовідомої марки «Guardian ClimaGuard». Надійною та якісною є власне і віконно-дверна фурнітура.

Також тут діє урядова програма енергозбереження, яка передбачає відшкодування позичальникам значної частини суми кредиту. Головне, що все тут продумано до дрібниць, з яких і складається справжній комфорт.

Магазин «Затишна оселя».
вул.Князів Коріатовичів, 7.
Тел.: (03849) 3-05-34, 067-383-1239

Повернення до списку


Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ
ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ

З 5 вересня офіційно стартувала передвиборча кампанія, а це означає, що з кожним днем з усіх можливих і неможливих медійних ресурсів і соціальних мереж ми будемо чути цілу купу обіцянок, звинувачень у бік опонентів, діставання з чужих шаф брудного одягу та ще багато іншого....Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.