Перейти на мобільну версію сайту

14.06.2013

0% КРЕДИТ ВІД «ВІКНО ПЛЮС+» - ЦЕ 0% І 100% ЯКОСТІ ПРОДУКЦІЇ

Безпрецедентну акцію започаткував один із найбільших виробників металопластикових вікон у Західному регіоні нашої держави - «Вікно Плюс+». З 8 червня підприємства, які працюють під цією торговою маркою, разом банком «Русский Стандарт» надають можливість усім своїм клієнтам скористатися нульовим кредитом.
З моменту оформлення і впродовж наступних трьох місяців покупець продукції «Вікно Плюс+» має змогу погасити кредит, не сплативши за його використання жодної зайвої комісії чи відсотка й вікно.JPGодразу користуватися придбаним товаром. Нульовий кредит надається на всю лінію товарів підприємства: від вікон та дверей до гаражних воріт та шаф-купе.
Після закінчення трьохмісячного терміну, клієнту на залишкову суму нараховується 2,5% у місяць. Максимальний термін погашення кредиту може складати 24 місяці.
Загалом оформлення кредиту разом із оформленням замовлення на купівлю чи виготовлення продукції займе до 30 хвилин.
Для зручності «Вікно Плюс+» для цих цілей перепрофілювало свій офіс у центрі міста на вул.Огієнка, 41. Саме тут кожен, хто забажає, може скористатися послугою нульового кредиту.
Як зазначає менеджер з кредитування «Вікно Плюс+» Тетяна Репінецька, з моменту запровадження цієї акції спільно з банком «Русский Стандарт» нульовим кредитом скористалося вже більше десятка клієнтів.
- Люди дуже задоволені. Коли розповідаєш їм про умови, за яких вони реально нічого не переплачують, у них запалюються очі. Кредит у 0% дозволяє їм отримати товар та погашати його вартість безвідсотково впродовж трьох місяців, - додає головний менеджер з кредитування «Вікно Плюс+» Тетяна Репінецька.
Незважаючи на те, що «Вікно Плюс+» задекларувало, що акція «Нульовий кредит» триватиме до кінця вересня, керівництво компанії переконане, що в разі успішності цієї кампанії, вона буде продовжена й надалі. Поки що сумніватися, що акція є потрібною для клієнтів не доводиться!

Повернення до списку


Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ
ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ

З 5 вересня офіційно стартувала передвиборча кампанія, а це означає, що з кожним днем з усіх можливих і неможливих медійних ресурсів і соціальних мереж ми будемо чути цілу купу обіцянок, звинувачень у бік опонентів, діставання з чужих шаф брудного одягу та ще багато іншого....Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.