Перейти на мобільну версію сайту

Ключ на старт!

Коли в космос запускають корабель, обов’язково лунає команда: «Ключ на старт!» Ось і для новоствореної газети «Кам’янецький часопис КлюЧ» пролунала така команда. Тож сьогодні читачі тримають у руках перше число видання, що зовсім несподівано ввірвалося в доволі розмірене газетне життя краю. І одразу ж посипалися ключові щодо нового часопису запитання: хто ми, звідки ми та чого прагнемо?  
  Ми - це вісім журналістів, що заснували нове видання та безпосередньо приклали зусилля для його успішного старту. Це три Наталі - Яцемірська, Марковська та Галагодза, дві Тетяни - Дєвіна та Шуханова, єдина Світлана - Федоришина. Чоловічу частину засновників представляють Сергій Сокальський і Олег Будзей. Зовсім недавно, якийсь місяць з чубчиком, ця творча вісімка була бойовим ядром найтиражнішої у наших краях газети «Подолянин».  
  То чому ж ми покинули супернадійний корабель, яким був, є і, сподіваємося, буде «Подолянин» і відважилися на самостійне плавання? Ключ до відгадки якраз і притаївся в останніх двох словах - «самостійне плавання». Чи в доволі часто цитованих рядках із «Кобзаря»: «В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля».  
  «Подолянин» - це газета з давно усталеними традиціями. Ці традиції мав право ламати і в потрібні моменти вдало це робив власник газети Віталій Бабляк. Після його несподіваної смерті, що сталася 24 травня 2011 р., корабель «Подолянина» успішно повела його дружина Алла Бабляк. Але надзвичайно важливу роль балансира між різними інтересами та локомотива нового, яку в газеті виконував Віталій Петрович, ніхто на себе так і не зміг узяти. Творчі суперечності, непомітні для стороннього ока, поволі наростали. Шлях нормального виходу з цієї ситуації ще 19 років тому в набагато гострішій ситуації продемонстрував сам Бабляк, коли в складі групи із семи журналістів, що працювали тоді в «Кам’янець-Подільському віснику», заснував приватну газету «Подолянин». Ось і тепер цей маневр повторили вісім журналістів «Подолянина», заснувавши 25 листопада
2011 р. приватну газету «Кам’янецький часопис КлюЧ». Мирне розлучення, за взаємною згодою сторін, відбулося 26 грудня - в день 19-річчя «Подолянина» (зауважимо, що вік цілком дітородний).  
  ...Життя б’є ключем. І надійний ключ до розуміння того, що відбувається навколо, ой як буває потрібен. Ось і виходячи з цих простих міркувань і народилася ключова частина імені нової газети. А в повну назву гарно вмонтувалося запашне українське слово «часопис» і необхідне регіональне уточненя - «Кам’янецький». Крім того, несподівано з’ясувалося, що в самому слові «ключ» перша і остання літери є початковими літерами словосполучення «Кам’янецький часопис», тому їх варто виділити
особливо - «КлюЧ». А ніжне серцевинне «лю» - це наша любов до вас, шановні читачі. І дуже сподіваємося, що любов ця буде взаємною.  
  Що ж до спрямованості нового видання, то наш товар у ваших руках. Читайте, оцінюйте, радісно охкайте чи гнівно насуплюйте брови, криткуйте та пропонуйте - ми відкриті для діалогу та налаштовані на розвиток.  


Завжди Ваш «Кам’янецький часопис КлюЧ».

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ
ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ

З 5 вересня офіційно стартувала передвиборча кампанія, а це означає, що з кожним днем з усіх можливих і неможливих медійних ресурсів і соціальних мереж ми будемо чути цілу купу обіцянок, звинувачень у бік опонентів, діставання з чужих шаф брудного одягу та ще багато іншого....Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.