Перейти на мобільну версію сайту

Кам’янецький часопис Ключ

Діватись нікуди. Треба переїжджати
Михайло Сімашкевич переймається проблемами переміщення «Сувенірного містечка». Він занепокоєний тим, що стався такий прикрий інцидент. Як виявилося земля, на якій розташований сувенірний ринок, вже давно передана в оренду підприємцю.

«Містечка» в селах – врятує ОСББ?
Створення об’єднання співвласників багатоквартиного будинку (ОСББ) – справа непроста, зате вкрай сьогодні потрібна. Практика показує, що об’єднання співвласників – чи не єдиний спосіб наведення порядку в будинку. Проте в період становлення цієї організації виникають певні труднощі у її роботі.

Меру не було чому вчитись
Міський голова Михайло Сімашкевич повернувся з навчання, яке проходило минулого тижня у Київському Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України.

Англійська мова. Більше ніж засіб спілкування
17-та міжнародна  науково-практична конференція TESOL-Ukrain, «Англійська мова в глобалізованому світі», проведена на факультеті іноземної філології К-ПНУ ім.І.Огієнка за підтримки відділу преси і освіти посольства США в Україні, зібрала провідних науковців семи країн, сорока вишів та 18-ти загальноосвітніх закладів. Всього у семінарі взяли участь 360 учасників.

Невмируща зірка пам’яті
Щовечора, проходячи повз сквер Танкістів, бачимо невеликі скупчення молоді на зразок неформалів, готів та інших типів субкультур. Часто вони показово розпивають спиртні напої, вигукуючи різні дурниці. А чи так уславлюють пам’ять про тих, хто віддав життя за нас? Нам же ця пам’ять бачиться тихою, скромною і, водночас, гідною, такою, як є доля солдата, трудівника, одного з визволителів Кам’янця-Подільського від фашистських загарбників.

Нам дісталося срібло!
...І це доволі почесно, адже мова йде про щорічний Всеукраїнський конкурс «Вчитель року-2012», завершальний етап якого вперше проходив у нашому місті на базі НВК №9.
Цьогоріч конкурс проводився в таких номінаціях, як «Біологія», «Фізична культура», «Англійська мова», «Українська мова та література» і «Етика». 21 вчитель з Кам’янця-Подільського висловив бажання взяти участь у міському етапі конкурсу.

Дороги вже латають
17 березня на вулицях міста розпочато ямковий ремонт, яким займається КП «Комбінат благоустрою». За словами міського голови Михайла Сімашкевича, так рано ще жодного року ямковий ремонт не розпочинався.

Місто готується до весілля
Весільну фату одягне на себе Лянскоронська башта. У ролі жениха виступить Кармелюкова башта. Вельон у нареченої розвіватиметься на кілька десятків метрів. Репетиція весілля відбудеться 20-22 квітня.

Великдень буде світлим
Одним з пріоритетних завдань для міської влади залишається освітлення вулиць. Особливої уваги потребують Руські фільварки, на яких розташовано 15 вулиць. Ще 30 років тому там було встановлено дерев’яні електроопори та світильники. За цей час опори стали аварійними, що ж до світильників, то вони також потребували повної заміни.

А тобі потрібна робота?
Якщо так, тоді мерщій телефонуй у департамент ЖДПІ за номером 5-17-39!
За словами заступника міського голови Сергія Бабія, КП «Комбінат благоустрою» на роботу терміново потрібні ще 20 двірників, окрім тих 20-ти, що вже працюють. Сергій Віталійович запевняє, що їхня зарплата зросте майже вдвічі і становитиме 1600 грн., графік роботи звичайний - 8-годинний.

Оринин - з головою
Минулої неділі відбулися позачергові вибори Орининського сільського голови. Попередній сільський голова достроково припинив свої повноваження за власним бажанням. Зі слів голови сільської виборчої комісії Валентини Гончар, вибори пройшли без порушень.

Стоматолог виявився  не байдужим  до жіночих грудей, або Чи це не той  маніяк?
Місцевий стоматолог, напевне неправильно вибрав спеціалізацію. Швидше за все, йому слід було йти вчитися на мамолога чи проктолога.

* 26-30 березня, з 14.00 до 16.00, працює депутатська приймальня. На звернення кам’янчан чекатимуть: у понеділок – Людмила Вікторівна Паламарчук, вівторок – Валерій Григорович Гордійчук, середу – Наталія Володимирівна Мерінова, четвер – Ярослав адамович Крочак, п’ятницю – Валерій Анатолійович Слободян.

* Колектив КП «Міськтепловоденергія» оголосив 2012 рік роком утеплення та пообіцяв у наступному опалювальному сезоні зменшити споживання газу на близько 5 млн. куб. м, що дозволить зекономити до 10 млн. грн.


Статті 10232 — 10244 з 10437
Початок | Поперед. | 786 787 788 789 790 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ПОБОРАМ БІЙ
ПОБОРАМ БІЙ Не секрет, що кожна родина, яка має дитину дошкільного чи шкільного віку, добряче відчувала й відчуває на своєму гаманці побори, які проводяться в навчальних закладах. То треба здати на ремонт школи, класу, телевізора, то на подарунки вихователям і вчителям, на посуд, туалетний папір тощо. Що цікаво, навіть на вікна і фіранки в кожній класній кімнаті здають гроші. Таке враження, що їх міняють щороку. 
Та це все так набридло батькам, що вони вже вибухнули від обурення. Неодноразово активісти зверталися...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.