Перейти на мобільну версію сайту

Кам’янецький часопис Ключ

Один громадський транспорт – дві розетки
Справжній конфлікт інтересів нещодавно розгорнувся всередині громадської організації «Кам’янецький тролейбус».
Приблизно три роки тому було утворено цю організацію, яка мала на меті об’єднати фанатів запуску в місті тролейбусної лінії. Впродовж цього періоду щоразу з’являлися інтерв’ю, публікації, замітки, сюжети в місцевих ЗМІ про роботу організації та перспективи розвитку цього виду транспорту. Все говорило про єдність команди та думки:  Кам’янець-Подільському вкрай необхідний тролейбус. Однак наприкінці лютого в одній із місцевих газет вийшло інтерв’ю під назвою «Чи їздитимуть містом електробуси?», яке дав співголова ГО «Кам’янецький тролейбус» Борис Кетлінський.

Готуйте гроші. Проїзд подорожчав
З 6 березня набрало чинності розпорядження голови Хмельницької ОДА від 29.02.2012р. за № 50/2012-р.  «Про затвердження тарифів на перевезення пасажирів і багажу автобусами,  які працюють у звичайному режимі руху,  у приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні».

Ви здаєте квартиру!? В податковій про це знають
В умовах кризи одним із шляхів подолання її наслідків та додатковим джерелом заробітку може бути здача в оренду власного майна, яке на цей час не використовується. Це може бути й кімната у квартирі, власне, сама квартира, гараж, дачний будиночок тощо. У такому випадку юридичне оформлення таких правовідносин відбувається шляхом підписання договору про найм (оренду) нерухомого майна. Відповідно до ст.811 Цивільного кодексу України, договори найму (оренди) житла укладаються в письмовій формі. Основні положення, що регулюють правовідносини за договором найму (оренди), встановлені в главах 58 «Найм (оренда)» Цивільного кодексу.

Зійшов сніг, а з ним і асфальт, або Чи залишилися мітки Бабія?
Не секрет, що автомобілісти хоч і з нетерпінням чекають весни, але, в той же час, не без остраху. Їх можна зрозуміти: взимку їздити слизькими дорогами важко та вкрай небезпечно. Але, як показує початок весни, зимові маневрування на автошляхах все-таки менш небезпечні.

Кобзар шанують і румуни
10-11 березня офіційна делегація з Кам'янця-Подільського взяла участь у відзначенні Шевченківських днів в повіті Сучава (Румунія). Серед численних учасників свята з України та Румунії там були і представники від нашого міста. Зокрема заступник міського голови Василь Сукач, керуюча справами міськвиконкому Валентина Стельмах, радник міського голови Людмила Косовська, начальник управління культури і туризму департаменту гуманітарної політики Ольга Чорнобиль, директор історичного музею-заповідника Віктор Травінський та депутат міськради Андрій Мастикаш.
На запрошення Генерального консула України в Сучаві Василя Боєчка учасниками урочистих заходів також стали творчі колективи нашого міста.

Зривають раніше, ніж ті розцвітають
Асоціативний ряд на слово «весна» складається легко. Це тепло, первоцвіт, а далі продаж, нищення, зникнення…
Про те, що первоцвіти знищують щовесни, певне, стомились говорити всі. Але якщо мовчати, то, зрештою, однієї весни таких квітів як пролісок, підсніжник, сон-трава просто не стане. І винні будемо ми всі, і ті, хто мовчали, і ті, хто, незважаючи на заборону закону, зривали цих тендітних вісників весни.

Олена Кузема побувала в джунглях
Мрія директора департаменту гуманітарної політики Олени Куземи побувати у джунглях нарешті здійснилася. Це вона могла зробити на одній із експозицій під час міжнародної туристичної виставка «ІТВ-2012», що проходила у Берліні. З 7 до 12 березня делегація на чолі з Оленою Куземою представляла Подільсько-Буковинський кластер, куди увійшли такі міста, як Кам’янець-Подільський, Хотин та Чернівці.

 Найстарішій кам’янчанці виповнилось 105 років
Ювілеї - річ завжди приємна. Тим більше, коли в ювілеї міститься не дві, а три цифри. 10 березня свій сто п’ятий День народження відсвяткувала Тетяна Григорівна Левицька.
100 років тому у п’ятирічної Тетянки померла мати. Втрата найдорожчої людини стала тим початком, своєрідним передвісником нелегкої долі, яка в подальшому склалася у Тетяни Григорівни…

Як повідомила начальник міського управління праці та соціального захисту населення Людмила Позинюк, відповідно до ст.6 Закону України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні» ветеранами праці визнаються громадяни, які мають трудовий стаж (жінки – 35 років, чоловіки – 40 років) і вийшли на пенсію.

До Кам’янця грип прийшов, але по дорозі стомився.
Початок весни - це не лише початок перших теплих сонячних променів, а й початок чергового знайомства із епідеміологічними захворюваннями, як от грип та гострі респіраторно вірусні інфекції (ГРВІ).
Медики зазначають, що оптимальними зовнішніми умовами для розповсюдження цих хвороб є період, коли температура повітря коливається у межах від +3 до – 3оС. А чи не такі показники на термометрах ми спостерігаємо впродовж останніх днів!?

Сувенір від влади для "Сувенірного містечка"
13 березня занепокоєні своєю долею приватні підприємці ринку «Сувенірне містечко», який кілька років тому було зведено неподалік міської Ратуші, прийшли під стіни міськвиконкому. Річ у тім, що «Сувенірне містечко» планується перенести в інше місце та від’єднати торгову точку одну від одної. Також у планах влади надати кожному власнику місце, аби він міг облаштувати біля себе майданчик для проведення майстер-класів. Та, найголовніше, сьогодні ці кіоски перебувають поза законом. Головним чином - через проблеми із правом користування земельною ділянкою, на якій вони розташовані.

Собача пастка
Через собачу навалу мешканці третього під’їзду будинку №49, що на вул.Червоноармійська потрапили у пастку. Одні запізнилися на роботу, інші - на навчання.

Почалося!?
Вчора наше місто відвідала депутат Верховної Ради України Наталія Королевська.


Статті 11493 — 11505 з 11678
Початок | Поперед. | 883 884 885 886 887 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ПРО ЛЮДЕЙ І ДЛЯ ЛЮДЕЙ
ПРО ЛЮДЕЙ І ДЛЯ ЛЮДЕЙ Цього тижня випала нагода побувати в селі Кочубіїв сусіднього Чемеровецького району на святі врожаю, яке організував тамтешній аграрій Валентин Волосецький. Ще при в’їзді в населений пункт звернула увагу на якісне дорожнє покриття, дахи господарських будівель, що вилискували на сонці чистотою. Чим ближче ми під’їжджали, тим сильніше відчувався господарський підхід у всьому, що знаходилося на досить пристойній за масштабами території.
Свято врожаю аграрій влаштовує не перший рік поспіль. Його ...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.