Перейти на мобільну версію сайту

Кам’янецький часопис Ключ

МОЛОДШИХ ЛЕЙТЕНАНТІВ ЗБІЛЬШИЛОСЬ
4 серпня 241 студент - випускник кафедри офіцерів запасу факультету військової підготовки К-ПНУ ім.І.Огієнка після трирічного навчання склав присягу на вірність українському народові. Незабаром усі вони отримають звання молодших лейтенантів.
Напутні слова та привітання прозвучали від заступника міського голови Василя Сукача, заступника начальника факультету Василя Геника, спеціаліст сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної і мобілізаційної роботи РДА Олександр Костиненка та матері майбутнього офіцера Анжели Подорожної. Освятив молоде поповнення клірик собору Олександра Невського о.Тарасій.

ВІЙСЬКОВІ ЛІТАКИ ПАТРУЛЮВАЛИ КАМ’ЯНЕЦЬКЕ НЕБО
Напевне, не знайшлося жодного кам’янчанина, який би вранці 5 серпня не здригнувся від страшного гулу. Люди вже давно відвикли від звуку літаків у небі Кам’янця, та ще й надзвукових. 2 винищувачі Су-27 пролетіли над містом із півдня на північ.
Як з’ясувалося, повітряні сили з метою перевірки системи протиповітряної оборони держави здійснювала прольоти над понад трьома десятками міст України, відпрацьовуючи планові заходи бойового чергування.
Польоти проходили у суворій відповідності до вимог правил авіаційної безпеки. Винищувачі летіли над містами без використання фігур вищого пілотажу.

БЕЗ АТРАКЦІОНУ – АТРАКЦІОН
Я, Мінаков Дмитро Олександрович, молодий підприємець, звернувся в міськвиконком до заступника міського голови Василя Сукача з проханням дозволити мені відкрити атракціон («Зорбінг») в Старому місті. На моє переконання, цей атракціон сприяв би розвитку Старого міста та поповнював міський бюджет. Заступнику міського голови ця ідея сподобалася. Він сказав, щоб я написав відповідну заяву на ім’я міського голови.
24 квітня 2012 року я написав і подав заяву. Її прийняли. 10 травня я отримав відповідь від першого заступника міського голови Григорія Горшунова, в якій мені дозволялось встановити атракціон. З цією згодою я пішов до директора історичного музею-заповідника Віктора Травінського. Йому теж сподобалась ця ідея. Уклав з музеєм-заповідником договір про оренду території, на якій буде розміщений атракціон. Своїми власними коштами та силами прибрав територію Нової фортеці (Польські вали). Встановив там тимчасовий дерев’яний поміст.

ПРИДУМАВ І ЗРОБИВ
Директор КП «Міськтепловоденергія» є автором ноу-хау. Саме йому належить ідея розробки та встановлення на ДНЗ №23 вдосконаленої сонячної батареї для підігріву води. Ємність, місткістю в 400 літрів, може забезпечити потреби у гарячій воді дитячий садок. Вода нагрівається до температури +80оС. Підраховано, що ДНЗ зможе економити до 10 тис. грн на рік. Незабаром планується встановити таку ж батарею і на соціальному Центрі «Надія».
- Такі батареї можна встановлювати й на приватних будинках, - це дасть можливість значно зменшити споживання газу, - розповідає директор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук. - Хто матиме бажання встановити такі батареї у власних будинках, звертайтеся до нас.

МАСШТАБНІ ЗМІНИ КАНАЛІЗАЦІЙНИХ МЕРЕЖ
9 серпня відбувся виїзний брифінг, на якому журналістів місцевих ЗМІ знайомили з підготовкою КП «Міськтепловоденергія» до опалювального періоду. Журналісти на власні очі побачили, що робота в цьому напрямку «кипить». Монтується нова автоматизована котельня, прокладаються нові теплові та водяні мережі, проводиться капітальний ремонт обладнання. За півроку освоєно понад 20 млн. грн, а всього планується освоїти 50 млн. грн.
Показовою щодо зношеності системи водопостачання є ситуація біля житлового будинку на вул.Фрунзе, 3. Тут стався порив водопровідної мережі, яка експлуатується з 1961 року.

 МІСЬКІЙ РАДІ ПРИМІРЯЮТЬ РОЛЬ РЕЙДЕРА?
Ситуація навколо незавершеного будівництва 6-поверхового 30-ти квартирного житлового будинку, що знаходиться на вул.Пушкінська, 53-а, нині є дзеркальним відображенням усього правового нігілізму, який має місце в Україні.
Цього тижня до нашої редакції звернувся відомий в місті адвокат, депутат міської ради минулого скликання Володимир Бокуліч із фактом, який в нормальній правовій державі викликав лише жах. Ось, що нам розповів Володимир Петрович:
«Згідно із довіреністю, я представляю інтереси Євгена Миколайовича Телесницького. Суть цієї справи полягає в наступному. 26 жовтня 2007 року Євген Телесницький нотаріально посвідчує договір купівлі-продажу незавершеного будівництва 6-ти поверхового 30-ти квартирного житлового будинку, що знаходиться на вул.Пушкінська, 53-а. Інакшими словами, він стає його єдиним та законним власником. Його право власності офіційно зареєстровано Кам’янець-Подільським МБТІ у Реєстрі прав власності на нерухоме майно.

СЕЗОН ВІДКРИЛИ, А НАШІ - ОБЛИЗАЛИСЬ
Із завтрашнього дня мисливці області, відповідно до наказу Хмельницького управління лісового та мисливського господарства від 19.07.2012, розпочинають сезон полювання на пернату дичину.
У мисливський приціл птиця потраплятиме до 30 грудня цього року включно. Про це повідомив старший інспектор дозвільної системи Кам’янець-Подільського РВ УМВСУ в Хмельницькій області майор міліції В’ячеслав Візир.
Мисливці на пернату дичину можуть полювати у суботу, неділю та середу. А от з третього листопада кількість днів скоротиться, таким чином полювати можна буде тільки в суботу та неділю.

ВОДІ ПОСТАВИЛИ ДІАГНОЗ: НЕ В НОРМІ
В Україні завершився проект незалежного дослідження якості питної води. Наприкінці липня фінішувала Всеукраїнська екологічна експедиція «Знай, що ти п'єш!». Дев’ять позашляховиків і мобільна лабораторія з 10 до 24 липня пройшли більше 5 тисяч кілометрів. Серед об’єктів дослідження був і Кам’янець-Подільський. Взагалі маршрут дослідників виглядав наступним чином: Київ – Новоград-Волинський – Житомир – Рівне – Луцьк – Львів – Івано-Франківськ – Кам’янець-Подільський – Чернівці – Хотин – Бар – Немирів – Вінниця – Кіровоград – Одеса – Очаків – Херсон – Крим – Запоріжжя – Донецьк – Харків – Дніпродзержинськ – Полтава – Лубни – Золотоноша – Черкаси – Кременчук – Прип’ять і знову Київ.

А ВИ ОТРИМАЛИ «ЛИСТИ ЩАСТЯ»?
Якщо ні, то ви досі неодомофонені.

Минулого літа у нашому місті кипіли чималі пристрасті навколо примусового встановлення домофонів у багатоповерхівках. Працівники ДП «КС Домофон-Хмельницький» у сутінках зносили майже нові металеві двері з кодовими замками, які мешканці будинків купували за власні гроші, та встановлювали знову ж таки металеві, щоправда, замість кодового замка стояв домофон. Наприклад, у будинку №4, що на вул.Шевченка, моторним майстрам вдалося одомофонити лише один під’їзд із трьох. Коли на ранок жителі сусідніх під’їздів побачили, що перший під’їзд всього за одну вечірню годину одомофонили, а металеві двері, які раніше стояли, завантажили на вантажівку і вивезли невідомо куди, то встановили цілодобове чергування біля своїх двох під’їздів.

БОРГИ ПОВЕРТАЮТЬ
Відповідно до останніх даних, заборгованість із виплати заробітної плати на підприємстві ТОВ «Приладобудівний завод» складала 472,0 тис. грн.
31 липня відбулась чергова  зустріч заступника міського голови Василя Сукача  із засновником товариства С.М. Корнієнко стосовно вивчення питання по погашенню звільненим працівникам заборгованості із заробітної плати.

СПЕКОТНО І БЕЗ ПЕКЛА
Спека цього тижня досягнула своєї максимальної позначки. Наприкінці липня - початку серпня вона била рекорди більше ніж столітньої давнини. За даними Гідрометцентру геофізичної обсерваторії, температура повітря практично по всій Україні доходила до +40⁰С. Найспекотнішим днем вивиися минулий вівторок. У нашому місті стовпчик термометра піднявся до позначки +39⁰С. Близько 11.00 табло, що на Будівлі звязку вже показувало +37⁰С.  
Ми намагалися дізнатися, як виживала Кам’янеччина у цю пекельну погоду та до яких наслідків призвело літо-2012.

ЯК ПІДГОТУВАТИ ДИТИНУ ДО ШКОЛИ. ПОРАДИ БАТЬКАМ
Підготовка до школи – одночасно хвилюючий та урочистий процеси. І не лише для вашої дитини, яка вже через місяць стане «дорослим» школярем, але і для вас, шановні батьки.
Отож, як підготувати дитину до школи, отримуючи при цьому мінімум стресу та максимум задоволення? Кілька корисних порад допоможуть вам з цим упоратися.

ЯК НЕ «ЗГОРІТИ» НА РОБОТІ?
Прагнення виконати свою роботу якісніше та швидше за інших, безумовно, похвальне. Але в усьому має бути міра. Дуже часто такий перфекціонізм призводить до емоційного і фізичного виснаження. Психологи називають такий стан «згоранням».
Зазвичай, з цією проблемою зіштовхуються люди, емоційно залучені в професію: лікарі, страховики, вчителі, менеджери по роботі з клієнтами, конфлікт-менеджери тощо. Як правило, до «згорання» схильні кращі співробітники фірми. Річ у тім, що будь-яке керівництво досить часто має шкідливу звичку - «завантажувати по повній програмі» найцінніші кадри.


Статті 11493 — 11505 з 12296
Початок | Поперед. | 883 884 885 886 887 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ДЯКУЮ ВАМ!
ДЯКУЮ ВАМ! Ми зараз живемо в той час, коли найменше за все хочеться чути будь-який негатив. А ще, ми навчилися чути один одного, не ігнорувати важливих в житті моментів. Я так думаю принаймні. Але найбільшим здобутком, який маємо під час пандемії – це усвідомлення роботи нашої медичної галузі.

Для мене особисто вони всі є героями на сьогоднішній день.Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.