Перейти на мобільну версію сайту

Кам’янецький часопис Ключ

Двірники збагатіють навесні
З березня кам’янецькі двірники стануть багатші на 650 гривень. Тепер їм щомісяця платитимуть по 1600 гривень. А п’ять найвправніших, котрих визначатимуть за результатами щомісячних спеціальних досліджень, отримають ще й преміальну тисячу. Тож є надія, що після збільшення заробітної плати майже удвічі сьогоднішня армія із 20 двірників збільшиться до необхідної кількості - 45-ти.

Облицюємо будинки меморіальними дошками?
Про що, про що, а про вшанування кам’янчан - як живих, так і померлих - міська влада потурбувалася славно. Так, міська рада встановила звання «Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського» та відзнаку «Честь і шана». Міський голова має право і на власні відзнаки достойним - «За заслуги перед громадою» та «Витязь Поділля». Цього року вирішив не відставати від владних колег і міськвиконком, запровадивши «Відзнаки року», первісно відомі, як «Золоті олені». Додаймо сюди поховання знаних померлих на почесній алеї міського кладовища, встановлення меморіальних дощок на будинках, де мешкали, навчалися чи працювали шановані люди, що відійшли у вічність, нарешті - найменування вулиць, шкіл, бібліотек та інших закладів їхніми іменами. Отож маємо доволі розмаїтий і добре структурований комплекс вшанування як кам’янчан, так і друзів міста над Смотричем, як живих, так і померлих.

Бюджет на шляху до «дрібної клітинки»

10 лютого відбулася ХХІ (позачергова) сесія міської ради, на якій головним питанням було внесення змін і доповнень до рішення ХІХ (теж позачергової) сесії «Про міський бюджет на 2012 рік».

Голова РДА вийшов на стежку війни. Із лисицями
Протягом двох років, відповідно до нового Закону «Про природно-заповідний фонд України», на території НПП «Подільські Товтри» діє мораторій на полювання. Мисливців Кам’янеччини, Чемеровецького та частини Городоцького району весь цей час не полишала надія, що вони таки матимуть можливість на законних підставах узяти до рук рушниці.

«Кам’янчани» - в’язні Дунаю
На початку тижня слово «Кам’янець-Подільський» несподівано зазвучало в усіх випусках новин. Але мова йшла не про наше славне місто, а про самохідну баржу, названу іменем міста над Смотричем.

Шана афганцям
23 роки тому останній радянський солдат залишив афганську землю. Аби вшанувати пам’ять загиблих і згадати про живих воїнів-афганців, на плацу факультету військової підготовки К-ПНУ ім.І.Огієнка вишикувався весь гарнізон. Сюди також завітали учасники бойових дій і представники влади.

Протягом останнього тижня до нашої редакції звернулося декілька обурених читачів з проханням дізнатись у керівництва ПАТ «Укртелеком», для чого представники цієї компанії вимагають у людей копії паспорта й ідентифікаційного номера. По коментар ми звернулися до заступника начальника з роботи зі споживачами ЦТП №18 Хмельницької філії ПАТ «Укртелеком» Валентини Нестерчук.

На гуманітарну сферу з бюджету розвитку виділено 601,1 тис. грн. Про те, як вони будуть розподілені, розповів заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Сукач.

Амбулаторії: там її немає, а тут у ній холодно
Амбулаторія сімейної медицини на вул.Васильєва, 15, мала запрацювати ще декілька років тому. Приміщення вже давно готове, але немає меблів і обладнання, на які ще потрібно потратити 250 тис. грн.

Розпочатий торік проект «Лебедине озеро» з облаштування гарного куточка для відпочинку кам’янчан і гостей міста буде продовжено. Цього року візьмуться за майданчик, де колись продавали пиво, газовану воду і сік.

Сергій Бабій мріє, що 6,5 мільйона гривень, виділених для комунальників у бюджеті розвитку, після проведення усіх робіт могли виглядати на усі 15.

Двірники збагатіють навесні
З березня кам’янецькі двірники стануть багатші на 650 гривень. Тепер їм щомісяця платитимуть по 1600 гривень. А п’ять найвправніших, котрих визначатимуть за результатами щомісячних спеціальних досліджень, отримають ще й преміальну тисячу.
Тож є надія, що після збільшення заробітної плати майже удвічі сьогоднішня армія із 20 двірників збільшиться до необхідної кількості - 45-ти.

Акцію протесту влаштували ветеранські організації міста 14 лютого біля Вічного вогню. До них приєдналися інші громадські організації, окремі установи, представники виконавчої влади та депутати. Вже вкотре люди засуджували слова, сказані на сесії міської ради депутатом Віктором Притуляком на адресу міської ради ветеранів.


Статті 10180 — 10192 з 10310
Початок | Поперед. | 782 783 784 785 786 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu


 

ПАНОВЕ, БУДЬТЕ ГІДНІ ЦЬОГО СЛОВА
ПАНОВЕ, БУДЬТЕ ГІДНІ ЦЬОГО СЛОВА На Проектній, 8 минулого тижня панство забило каналізацію. Самі накидали стільки сміття, що у боротьбі з затрамбуванням каналізаційної труби було викликано всі бригади «Міськтепловоденергії». Кілька годин поспіль, сантехніки вручну виколупували із каналізаційної мережі ганчірки, бетон, помідори, огірки, капустяні качани, шкірки від кавунів, безліч залізних мочалок для чистки посуду, пластмасові контейнери для санації унітазів. По вуха у цій гидотні бідолашні працівники аварійних бригад у мороз ліквідовували...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.