Перейти на мобільну версію сайту

Кам’янецький часопис Ключ

ПІДНЯЛИСЯ НА СХОДИНКУ
3-9 вересня в Коктебелі проходив міжнародний турнір з футзалу «Золотий Коктебель» серед ветеранів. У змаганнях взяли участь 11 команд.
Наша команда «Фортеця» цього року покращила свій результат на одну сходинку п’єдесталу, здобувши ІІ місце. Честь нашого міста захищали Григорій Ясінський, Євген Слабунов, Станіслав Кшемінський, Геннадій Унгуряну, Володимир Микитюк, Сергій Крот, Роман Булигін, Микола Передерко, Віктор Гордусь, Олександр Маринюк.

ВИБОРЮВАЛИ «ВІДМІННО» І КАНДИДАТІВ
8 вересня у Хмельницькому було проведено Національну сертифікаційну виставку собак усіх порід рангу САС-ІКU «Кубок Прибужжя». Яскраве шоу відбулося на стадіоні «Локомотив». Було показано і оцінено 132 собаки різних порід.
Кам’янець гідно представили Яна Польська з доберманом (у класі молодих собак він отримав кандидата серед юніорів та ІІІ місце), Катерина Ликса з доберманом (отримав одну з найвищих оцінок «відмінно»), Лариса Стойко із шпіцем та Олена Дружбіцька з болонкою (титули кандидата в інтернаціональному чемпіонаті України).

З ЛЕГКОЇ РУКИ - ВОГНЯНИЙ ДРАКОН
4 вересня польське спортивне товариство «Весняний вітер» запросило представника молодіжної громадської організації «Школа Айкідо» взяти участь у Міжнародному семінарі з бойових мистецтв. Україну на цьому семінарі буде представляти наш земляк Роман Будовицький (2 дан Айкідо Йосінкан). Завдяки активній діяльності сенсея Романа, його спортивна школа (додзьо) отримала Міжнародний сертифікат офіційного представництва в Україні Міжнародної Федерації Айкідо Йосінкан (голова Федерації Ясухіма Сіода (Японія)). З легкої руки голови Федерації школа отримала назву KARYUKAN «Вогняний дракон».

Футбол. 10-11 тури
5-8 вересня відбулись матчі 10-11 турів чемпіонату району з футболу у вищій лізі. Результати змагань:
«Товтри» (Нігин) - «Тірас» (Велика Слобідка) - 3:1;
«Рус-сич» (Калачківці) – «Вітагро» (Залісся 1) - 1:1;
«Слобідка 1789» (Слобідка-Кульчиєвецька) – Атланта» (Гаврилівці) - 1:3;
«Атланта» (Гаврилівці) - «Рус-сич» (Калачківці) - 4-0;
«Метеор» (Колибаївка) - «Слобідка 1789» (Слобідка-Кульчиївецька) - 2-1;
«Вітагро» (Залісся 1) - «Товтри» (Нігин) - 1-2;
«Астра – Замок» (Шутнівці) - «Дністер»(Стара Ушиця) - 3-0;
«Дністер»(Стара Ушиця) - «Метеор» (Колибаївка) - 1-7.

Є ЧИМ ПИШАТИСЯ. ПАРАЛІМПІЙСЬКИЙ ПРОРИВ
Депресія, лінь, рефлексії, жаль до самого себе - на все це має час нормальна людина. Вона може дозволити собі нарікати на світ, людей, які її оточують. Вона має час на звинувачення. Виключно нормальна людина може звинувачувати всіх і кожного у власній бездарності, нічого не бажаючи робити для того, щоб щось змінити.
Маючи від народження гарне здоров’я, все робить для того, щоб звести його нанівець. У нормальної людини цінності формуються в результаті певних випробувань.

«ПРАВДА ПЕРЕМОЖЕ СИЛУ»
10-11 вересня в нашому місті кіностудія імені О.Довженка знімала новий повнометражний український дитячий художній фільм «Іван Сила».
Ця кінострічка знімається за мотивами книги Олександра Гавроша «Неймовірні пригоди Івана Сили».
- Мене найбільше вразило життя українського циркового силача Івана Фірцака (у фільмі Іван Сила), якого було визнано найсильнішою людиною планети. Будучи у фаворі й на піку слави за кордоном, він кидає все й повертається у рідне село, на Закарпаття, - каже генеральний продюсер фільму Володимир Філіппов.

А ВОНИ ДО ЗИМИ ГОТОВІ
Кажуть, не чоловіча справа робити консервацію на зиму. Із таким стереотипом цілковито не погоджуються деякі відомі представники сильної половини людства Кам’янеччини. Так, головний лікар міської лікарні, депутат міськради Дмитро Васильянов уже наконсервував на зиму огірки. Рецептів цієї смакоти у Дмитра Сергійовича хоч відбавляй. Він із задоволенням поділився з нашими читачами кількома з них.

ЛЕЛЕКА ПРИНІС МИХАЙЛИКА
6 вересня козацького роду у родині Мастикашів прибавилося: вранці дружина Андрія Ігоревича Ірина народила хлопчика. Михайлик, так назвали малюка щасливі батьки, з’явився на світ справжнім богатирем - 4150 кг та 53 см зросту.
Це вже друга дитина у Андрія та Ірини. Старший син, Дмитро, вже школяр.
На появу другої дитини очікували з нетерпінням. Газета «КлюЧ» вітає родину Мастикашів з поповненням та бажає всього найкращого.

МОЛОКО ПОДОРОЖЧАЄ. ДЛЯ ВСІХ?
Минулого номеру ми розмірковували над питанням молока, закупівельних цін на нього, як у четвер національні ЗМІ розтиражували повідомлення прес-служби Кабміну про встановлення мінімально допустимого рівня закупівельної ціни на молоко у населення на позначці 2,2 гривні за літр без урахування ПДВ.
Зазначимо, що на сьогодні у переважній більшості населених пунктах району молокопереробники закуповують молоко за ціною в 1,6-1,8 грн за літр.

ШКОЛУ ЗАКРИЛИ, САДОЧОК ВІДКРИЛИ
Саме таке перетворення відбулося із приміщенням в с.Тарасівка, яке ще не так давно було закріплене за школою. Через нестачу дітей, а отже низьку наповненість, школу (цього навчального року до школи мало йти 6 учнів) в цьому населеному пункті довелося закрити. А от з дітками дошкільного віку тут не так сутужно (15 дітей). Тому районною владою було вирішено використати це приміщення під дитячий садок.

ТАБІР ІДЕ В ПУДЛІВЦІ
До циган у людей двояке ставлення. До одних, осілих циган, поважливе ставлення. До інших же люди ставляться з огидою й пересторогою. Чомусь склався стереотип, що цигани - брудні жебраки, дрібні крадії, які зазвичай пускають людям туман в очі. Про них ходять різні легенди, але цигани звичайні люди як і ми з вами. Серед нас також є різні...
Чомусь мало хто хотів би мати справу з циганами. Заробляють вони на прожиття по-різному. Одні ходять, щось продають чи розповсюджуючи, інші жебракують, знімають порчу, гадають на картах чи по руці.

ЧОМУ САМЕ ЯРЕМА?
Москаль Геннадій Геннадійович, народний депутат України, перший заступник голови комітету Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією.
Мені, як людині, котра не один десяток років пропрацювала в органах внутрішній справ, тим більше в сусідній до вашого регіону області, є що сказати кам’янчанам про окремих осіб від Партії регіонів. Як розвивалися події в 90-их роках, та як формувалися у вашому краї сьогоднішні окремі провладні лідери. Більшість із нас добре пам’ятає той період – розгул рекету, бандитизму. Тоді я працював першим заступником начальника управління - начальником кримінальної міліції УВС у Чернівецькій області. Окремі епізоди, які ми розслідували, вели і до вашого славного міста. Думаю, що на цю тему я незабаром неодмінно поспілкуюся із жителями Кам’янеччини.

НЕРУХОМІСТЬ, ЩО ЗАВЖДИ В ЦІНІ?
Житло назавжди залишатиметься однією із ключових та найактуальніших потреб людини. От тільки вимоги до нього – величини змінні.
На початок 2008 року припав пік продажу, будівництва та цін на нерухомість як у нашому місті, в Україні, так і в більшості держав світу.
На той час вартість однокімнатної квартири доходила до астрономічної позначки - 40 тисяч доларів США. Нині ця сума видається швидше фантастикою, аніж реальністю. Адже тепер однокімнатні квартири стартують із позначки у 16-17 тисяч доларів США та в середньому коливаються в рамках 24-25 тисяч, тих самих, американських одиниць.
Головним чином різке зниження вартості квадратних метрів випало на минулий, 2011 рік. Від моменту піку до сьогодні вартість квартирних квадратних метрів знизилися якщо не вдвічі, то однозначно в півтори рази.


Статті 9621 — 9633 з 10552
Початок | Поперед. | 739 740 741 742 743 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ЛЮДИ ТВОРЯТЬ КНИГИ, А КНИГИ – ЛЮДЕЙ!
ЛЮДИ ТВОРЯТЬ КНИГИ, А КНИГИ – ЛЮДЕЙ! «Скажи мені, хто твій друг, і я скажу, хто ти» – істина відома давно і, певно, не знайдеться того, хто б її заперечив, бо життя таке, що в її правдивості переконується кожен. І, якщо є такі, що мислять протилежно, то, швидше за все, вони «унікали». Як же без тих, кого життя, на жаль, нічому не вчить?
Але сьогодні мова не про них. А про людей, що прагнуть йти вперед і вгору, про людей, які цінують все те, що створюють, ким оточують свої будні та вихідні. Про людей, що черпають від світу найкраще...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.