Перейти на мобільну версію сайту

Кам’янецький часопис Ключ

НЕБЕЗПЕЧНИЙ БРАЗИЛЬСЬКИЙ ПАВУК З’ЯВИВСЯ У КАМ’ЯНЦІ.  ВІД ЙОГО УКУСУ ПОСТРАЖДАЛА ПІВТОРАРІЧНА НАСТЯ
Цього року люди неодноразово піддавалися нападам павуків. Так, з настанням спеки на Херсонщині жертвами павуків-каракуртів стало 17 людей, серед яких двоє дітей.
18 серпня подібний випадок стався і з півторарічною Настею, яка живе на Зіньковецькій набережній. Її вкусив павук, коли вона гралася лопаткою у дворі власного будинку. Від болю дівчинка закричала й кинулась бігти. До неї миттєво підбігла мати. Не зрозумівши, що сталося, вона підняла лопатку і побачила «кривдника» своєї дочки. Пані Тетяна, так звати матір Насті, не розгубилася. Швиденько помістила досі небаченого павука у банку і негайно зателефонувала до швидкої допомоги. На той час педіатричні бригади швидкої були на викликах. Матері порадили трішки зачекати. Та пані Тетяна не стала зволікати. Викликавши таксі, вона привезла донечку в приймальне відділення міської лікарні. Як зізнається матір, медики не поспішали надавати дівчинці допомогу, навіть із деяким скептицизмом поставились до факту укусу дитини павуком. Мовляв, павуки не кусаються. Дівчинка продовжувала капризувати. Через деякий час Настя стала сонною, що, очевидно, вказувало на дію отрути. Пані Тетяна відчула небезпеку.

КОЛЕКТОРСЬКА ФІРМА ВИМАГАЄ ВІД КАМ’ЯНЧАНИНА МАЙЖЕ 100 ТИСЯЧ ДОЛАРІВ
ВІДЛУННЯ ФІНАНСОВОЇ КРИЗИ, або ЯК НЕ ПОПАСТИСЯ НА «КРЕДИТНИЙ» ГАЧОК
Історія кам’янчанина Сергія (прізвище з етичних міркувань не наводимо) багато в чому уособлює сучасний розвиток, становлення та занепад середнього класу в Україні.
Минулого тижня пан Сергій завітав до нашої редакції. У нього було єдине прохання – застерегти людей, аби ті, хто наважився на отримання кредиту, були обережними із банками та сто разів подумали перед тим, як поставити підпис під «фінансовим зашморгом».
На середину першого десятиліття двохтисячних пан Сергій обжився доволі непоганим бізнесом. Про його масштаби та успіх може засвідчити хоча би той факт, що на кінець 2008 року на підприємстві у пана Сергія працювало понад три десятки найманих осіб. З кожним роком справи у підприємця йшли вгору. Бізнес розростався та міцнів. Перспективи вимальовувалися дуже райдужні. От тільки для їх втілення потрібні були все нові та нові фінансові вливання. Наш гість зважився на позику в банку. Навіть не думав, що цей крок стане не тільки своєрідним зашморгом на його шиї, але й зруйнує його бізнес та сім’ю...

СОЛОДКЕ ЖИТТЯ СТАЄ ЩЕ БІЛЬШ ГІРКИМ
За останні дні солодкий продукт - цукор - значно подорожчав. Ріст цін на нього щонайменше відбувся на 10-15 відсотків.
Якщо ще нещодавно цукор на ринку можна було купити за 6,5 грн за кілограм, а оптом (більше 10 кілограм) – за 6 грн, то сьогодні ці ціни видаються просто казкою. На ринку кілограм цукру в середньому коштує 8 гривень. В оптовиків його можна купити за більш скромнішу ціну – 7 грн за кілограм. В окремих магазинах солодкого продукту взагалі немає. Продавці зазначають, що розкупили, а нового ще не завезли. У відомих мережевих супермаркетах цукор теж значно подорожчав, хоча його вартість значно нижча за ринкову.

 А ВАШ ШКОЛЯРИК ВЖЕ ГОТОВИЙ ДО ШКОЛИ?
Якщо ні, то гайда з нами за покупками!

До 1-го Вересня залишається всього тиждень, але ще не всі батьки встигли придбати для своїх «чад» усе необхідне. Якщо ви одні із них, то наші поради, сподіваємося, стануть вам у нагоді. Напередодні довгоочікуваного свята Знань ми вирішили прогулятися по нашому ринку та крамницях і прицінитися, що і за скільки нині продають для маленьких школяриків. Запрошуємо і вас приєднатися до нас.

ШЛЯХ КАМ’ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОГО ДО НЕЗАЛЕЖНОСТІ
Завтра України святкуватиме 21-шу річницю Незалежності. Значну роль у подіях 1990-1991 рр. відіграв і Кам’янець-Подільський, який партійні функціонери називали «апендиксом області», оскільки тут час від часу «народ здіймає шум». Тож звернемося до хронічки подій, які відбувалися в нашому місті в переддень та час проголошення Незалежності нашої держави.
1990 р. захиталися підвалини існування СРСР. Проіснувавши майже 70 років, витвір більшовицької партії почав руйнуватися і перетворюватися на минуле.
Протягом 2-17 жовтня 1990 р. у Києві на площі Жовтневої революції пройшла «Студентська революція на граніті» – голодування студентів та учнів технікумів і ПТУ, які висунули вимоги:

ДОШКА ПОШАНИ
Традиційно до Дня незалежності відбувається визначення найкращих підприємств, працівників та керівників із занесення їх на Дошку пошани. Не став винятком і цей рік. Так, від нашого міста на обласну Дошку пошани потрапили: Руслан Нелюбов, директор Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв; Володимир Юр’єв, директор ТОВ «Український кристал»; Леонтій Рогаль, голова Кам’янець-Подільської міської ради Організації ветеранів України; Артур Савицький, заступник головного лікаря Кам’янець-Подільської міської поліклініки №1; Ніна Стаднік, голова первинної профспілкової організації філії «Кам’янець-Подільська ДЕД»; Надія Сільченко, директор Кам’янець-Подільського коледжу будівництва, архітектури та дизайну; колектив ДНЗ №21 «Золота рибка». Від району на обласну Дошку пошани потрапив колектив ПАТ «Подільський цемент».
Якщо Дошка пошани в місті не практикується, то в районі вона стала чи не головним атрибутом святкування Дня незалежності.

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ЛЕЛЕКА ЗНАЙШОВ ПРИТУЛОК У КАМ’ЯНЦІ
Прямуючи у справах до обласного центру кам’янчанка Олена Дружбіцька й не вгледілась, як під колеса автомобіля впав лелека. Різко загальмувавши, вона вийшла з авто й узяла на руки знесиленого птаха. Той навіть не пручався...
Пані Олена одразу ж відвезла його до ветеринара. Оглянувши пацієнта, лікар повідомив, що швидше за все у лелеку стріляли та перебили йому ногу. У рятувальників виникла проблема, куди подіти пернатого, - не залишати ж його напризволяще.
Олена Дружбіцька вирішила взяти його до Кам’янця - вдома швидше можна прилаштувати лелеку. Під опіку його взяла директор МЕНЦУМу Людмила Ткач. Людмила Іванівна пообіцяла, що птаха вилікують і доглядатимуть за ним поки це буде потрібно.

БИТВА ПІД БОРОДИНО: ПОСТКРИПТУМ АЗЄЄВА
17 серпня, до 200-річчя Бородинської битви, у Кам’янець-Подільському представництві Хмельницького благодійного фонду «Хесед Бешт» відбулась презентація колекції дерев’яних солдатиків Сергія Азєєва, які відтворили майже точний план кривавої битви під Бродіно між Францією та Російською імперією 1812 р.
Сергій Азєєв та його батьки – волонтери Кам’янець-Подільського представництва ХБФ «Хесед-Бешт» із дня його заснування. Роботи цієї сім’ї прикрашають декілька залів фонду, а Азєєв – учасник усіх виставок, які організовує представництво. Саме із слів про творчу сім’ю Азєєвих і розпочала відкриття виставки голова представництва Маргарита Шопнік.
Про битву, яка відбулась 200 років тому, розповіла вчитель історії Кам’янець-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Тетяна Рибалкіна.

НЕ КОЖНА ЖІНКА НАВАЖИТЬСЯ РОЗПОВІСТИ
Днями у селі Слобідка-Рихтецька 30-річний хлопець неприроднім способом згвалтував 55-річну жінку. Раптово підкравшись ззаді, він напав на бідолаху та міцно схопив, позбавивиши можливості до супротиву.
Зробивши свою справу хлопака втік, а згвалтована жінка одразу ж зателефонувала у міліцію. Правоохоронці миттєво прибули на місце події та одразу встановили особу гвалтівника.
Як повідомляють у райвідділі міліції, в районі це не перший факт згвалтування одиноких жінок пенсійного віку.

ПОМСТИВСЯ НА ТРИ ТИСЯЧІ
З 17 до 29 серпня правоохоронці райвідділу міліції проводитимуть дві операції «Квартира» та «Метал». Метою даних заходів є попередження скоєння правопорушень, пов’язаних з крадіжками з квартир та виробів з металу.
Так, у ході операції «Квартира» було розкриту крадіжку грошей з домоволодіння пенсіонера з Вихватнівців.
Як повідомив з цього приводу заступник начальника райвідділу міліції Ігор Калащук, крадіжку трьох тисяч гривень скоїв 18-річний місцевий житель.

НОВА СЛУЖБА, СТАРА РОБОТА
Нещодавно Президент України підписав указ, відповідно до якого створено Державну міграційну службу.
Так, відповідно до нього, у міліції створено підрозділ міграційного контролю, який слідкуватиме та притягуватиме до відповідальності за порушення законодавства у сфері реєстрації фізичних осіб, видачі документів, що посвідчують особу.
Більшість функцій, що належали до компетенцій колишніх секторів громадянства і реєстрації фізичних осіб при відділках міліції, перейдуть до компетенції Державної міграційної служби (ДМС).

КАЛЕНДАР
КАЛЕНДАР
ІІ кола чемпіонату району з футболу серед команд вищої ліги 2012 року
У другому колі братимуть участь наступні команди:
1. «Метеор» (с.Колибоївка).                       
2. «Атланта» (с.Гаврилівці).                       
3. «Товтри» (с.Нігин).                                
4. «Рус-сич» (с.Калачківці).                         
5. «Вітагро» (с.Залісся-1).                          
6. «Слобідка 1789» (с.Слобідка-Кульчиєвецька).  
7. «Астра» (с.Шутнівці).                              
8. «Тірас» (с.Велика Слабідка).                   
9. «Дністер» (смт Стара Ушиця).                   

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ У ПОЧАЄВІ
Голова райдержадміністрації Михайло Желізник уже не вперше свій День народження проводить у святому місці. Разом з друзями він їздить до Почаєва. Саме в Почаївській лаврі Михайло Дмитрович дякує Богу за своє народження.
Цього року компанію голові райдержадміністрації склали кум, у якого теж День народження, та похресник.
Повернувшись додому Михайло Желізник провів у дорогу паломників, які на Спаса вирушають ходою до Почаєва. Так би мовити, передав естафету.


Статті 9491 — 9503 з 10346
Початок | Поперед. | 729 730 731 732 733 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu


 

ПАНОВЕ, БУДЬТЕ ГІДНІ ЦЬОГО СЛОВА
ПАНОВЕ, БУДЬТЕ ГІДНІ ЦЬОГО СЛОВА На Проектній, 8 минулого тижня панство забило каналізацію. Самі накидали стільки сміття, що у боротьбі з затрамбуванням каналізаційної труби було викликано всі бригади «Міськтепловоденергії». Кілька годин поспіль, сантехніки вручну виколупували із каналізаційної мережі ганчірки, бетон, помідори, огірки, капустяні качани, шкірки від кавунів, безліч залізних мочалок для чистки посуду, пластмасові контейнери для санації унітазів. По вуха у цій гидотні бідолашні працівники аварійних бригад у мороз ліквідовували...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.