Перейти на мобільну версію сайту

Кам’янецький часопис Ключ

ВІН ПЕРЕЖИВ СМЕРТІ СВОЇХ ТОВАРИШІВ
Дев’ятнадцятирічним юнаком Василь Ганаба потрапив в Афганістан виконувати інтернаціональний обов’язок. У ті роки багато хлопців із робітничо-селянського походження відправляли служити Батьківщині саме в Афганістан, де виконувалися домовленості радянського вищого керівництва та була справжня м’ясорубка. Тоді кращий генофонд нації та робочі руки держави просто фізично знищили, а кому вдалося вижити, ті залишилися знищеними морально. 

ГРА ПО-НОВОМУ
Пізнавати, вивчати та розуміти світ навколо через гру та дію на власному досвіді набагато цікавіше, ніж просто отримувати теоретичну інформацію про нього. Саме про такий підхід у навчанні під час тренінгу розширювала знання учителів НУШ тренер LEGO Foundation Малевич Галина.

ПОКАЖУТЬ АРХІВНІ РОБОТИ
2019 рік для міської дитячої художньої школи ювілейний: у вересні їй виповниться 50! Щоб показати свою багатолітню історію, колектив закладу відкриває архів творчих робіт випускників у серії виставок «Ретроцикл». Перша експозиція представить справжні шедеври талановитої юні 70 років навчання. 

ЗІЙШОВ СНІГ РАЗОМ З АСФАЛЬТОМ
Зійшов сніг і зійшов асфальт на дорогах Кам’я­неччини. Навіть там, де ще не пройшло й півроку з часу проведення ремонтних робіт. Ми всі тішилися, коли в місті робили транспортну розв’язку при в’їзді з боку Хмельницького та при в’їзді на міст у Старому місті. Незрозуміло, чому в тих місцях, де застосовували новітні технології й обіцяли, що застосовані сучасні технології з врахуванням всіх параметрів сучасного транспорту, асфальтове покриття не витримало і перетворилося у воєнно-польову дорогу, з численними вибоїнами!

ЮНИЙ ПЕРЕМОЖЕЦЬ
У Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді відбувся ІІ етап ХV Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників, в якому взяв участь вихованець позашкільного навчально-виховного об’єднання Олександр Богомолов, керівник Богомолова О.А.

ПРЕМІЇ ОБДАРОВАНИМ
Торік за програмою «Підтримка та розвиток інтелектуально обдарованих дітей міста» з міського бюджету було витрачено 218,8 тис. грн. Завдяки цьому 76 учнів отримали 113 одноразових грошових винагород як переможці олімпіад, турнірів, конкурсів.
Крім того, за ці кошти було здійснено перевезення школярів до місць проведення олімпіад і конкурсів. 

«НОВА ГЕНЕРАЦІЯ ЛІДЕРІВ» – ПЕРША
В обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді підбито підсумки участі та результативності у масових заходах лідерів учнівського самоврядування за 2018 рік.
За підсумками рада старшокласників міста (голова – Інна Потапова, учениця 10 класу ЗОШ №10), що поєднала учнівські самоврядування всіх закладів загальної середньої освіти у Центрі дитячої та юнацької творчості, посіла І місце.

ЗАВІТАЛИ З ДОНЕЧЧИНИ
5-6 лютого в Кам’янці-Подільському перебувала делегація 25 молодіжних активістів з Донеччини.
Ціль навчального візиту – дізнатися більше про взаємодію молоді та влади в місті, знайомство з Молодіжною радою, громадськими організаціями та молодіжною політикою в цілому.

РЕЄСТРУВАТИМУТЬ ДО НОЧІ
У трьох містах області для закоханих пар підготували подарунок до Дня закоханих. Як повідомляє начальник обласного управління юстиції Віктор Худняк, відділення ДРАЦСу працюватимуть до опівночі.

ДОСТУПНІ ЛІКИ – НОВИЙ ПЕРЕЛІК
МОЗ України затвердило новий перелік препаратів програми «Доступні ліки». Відтепер для лікування серцево-судинних захворювань, діабету 2 типу та бронхіальної астми пацієнти зможуть отримати 64 безоплатних препарати. До оновленого реєстру увійшло 258 препаратів, з них 64 є безоплатними для пацієнтів, інші – з невеликою доплатою. Найдешевший препарат, що на 100% відшкодовує держава, коштує 4,76 грн, найдорожчий – 898,22 грн.

НАВЧАЛИСЯ АГРАРІЇ
5 лютого відбувся навчальний семінар з керівниками та спеціалістами сільськогосподарських підприємств усіх форм власності, головами об’єднаних територіальних громад і сільських рад та представниками особистих селянських господарств. Аби ознайомити аграріїв району із змінами в сфері оподаткування, юридичними аспектами організації сільських господарств усіх форм власності, питаннями державної підтримки аграрного сектора тощо, на захід були запрошені фахівці відповідних департаментів, відділів і служб. 

ВЕТЕРАНСЬКЕ «СРІБЛО»
У неділю 3 лютого пройшов ветеранський чемпіонат області з футзалу (міні-футболу) 55+. У ньому взяли участь 4 команди, серед яких кам’янецька «Фортеця».

У КАМ’ЯНЦІ МІЖНАРОДНИЙ «СТОЛИЧНИЙ»
Як повідомив голова міської федерації шахів Ігор Шевага, 1-7 серпня в Кам’янці в МБК пройде міжнародний шаховий турнір «Столиця 1919». 
У рамках змагань пройдуть три дорослі турніри – з класичних шахів, «рапід» та бліц-турнір, а також шість дитячих турнірів – два з класичних шахів, з «рапіду» та з бліц-турнірів (у 2-ох вікових групах кожен).


Статті 40 — 52 з 10571
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ЛЮДИ ТВОРЯТЬ КНИГИ, А КНИГИ – ЛЮДЕЙ!
ЛЮДИ ТВОРЯТЬ КНИГИ, А КНИГИ – ЛЮДЕЙ! «Скажи мені, хто твій друг, і я скажу, хто ти» – істина відома давно і, певно, не знайдеться того, хто б її заперечив, бо життя таке, що в її правдивості переконується кожен. І, якщо є такі, що мислять протилежно, то, швидше за все, вони «унікали». Як же без тих, кого життя, на жаль, нічому не вчить?
Але сьогодні мова не про них. А про людей, що прагнуть йти вперед і вгору, про людей, які цінують все те, що створюють, ким оточують свої будні та вихідні. Про людей, що черпають від світу найкраще...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.