ГРОМАДА МАЄ ЖИТИ В КОМФОРТІ. . Кам'янецький часопис "Ключ"

ГРОМАДА МАЄ ЖИТИ В КОМФОРТІ

Наша громадська організація «Ми кам’янчани» продовжує працювати вже в звичному ритмі роботи. Приймаємо звернення, консультуємо та реагуємо на них. Кілька тижнів тому в мене була зустріч із мешканцями будинку по вул. Данила Галицького, 9. 

Окрім питань земельного характеру, які вдалося вирішити майже відразу, вони звернулися ще й з проханням. Зовсім нещодавно жителі цього двору звернулись із проханням встановлення на прилеглій до будинку території сучасного дитячого майданчику. Я пообіцяв, що при наявності коштів, я все зроблю. На минулому тижні , майданчик встановлено. Ремонту потребує й дворовий проїзд. Тож незабаром зробимо і його. Тому що, наша громада має жити в комфорті.

Цього тижня на звернення жительки с.Колибаївка Єлизавети Стебницької  їздив оглянути розміри шкоди, яку нанесла негода домогосподарству, де вона проживає. На жаль, частина паркану повністю зруйнована через те, що на нього впало дерево. Рятувальники на разі вже його прибрали та почистили прилеглу територію від гіляк. Жінка потребує фінансової підтримки, щоб відновити паркан. Як голова ГО «Ми кам’янчани» пообіцяв допомогти. Супровідну допомогу вона ще  отримає від сільської ради. Ми порахуємо суму збитків і допоможемо. Також Єлизавета Стебніцька матиме юридичний супровід від нашої організації, щоб оформити документи на отримання статусу інваліда. 
Працюємо і ще багато гарних справ зробимо разом!
Володимир МЕЛЬНИЧЕНКО,
народний депутат VII-VIIIскликання, 
голова ГО «Ми – кам’янчани».