ДОЛАРОВИЙ МІЛЬЙОНЕР. ЛЮБИТЕЛЬ ЗБРОЇ І КОШТОВНОСТЕЙ. Наталія ЯЦЕМІРСЬКА. Кам'янецький часопис "Ключ"

ДОЛАРОВИЙ МІЛЬЙОНЕР. ЛЮБИТЕЛЬ ЗБРОЇ І КОШТОВНОСТЕЙ

Народний депутат по 193-му виборчому округу Ігор Марчук подав декларацію про доходи за минулий рік.

З часу отримання повноважень народного депутата Ігор Марчук якомога довше відтягував подачу декларації про доходи, хоч мав би це зробити одразу після перемоги на виборах. На запитання журналістів, чому фінансовий документ не з'явився в публічному доступі, нардеп відповідав, що у нього, мовляв, руки не доходять. І ось нарешті дійшли. Отож, що задекларував слуга народу за 2019 рік.

Ігор Марчук проживає у столиці разом з дружиною Оленою та донькою Варварою. У власності родини Марчуків є три земельних ділянки, одна з яких в оренді. Нардеп і його дружина мають по квартирі в Києві, площами 63,6 та 54,1 кв.м, а також дачний будинок у Княжичах під Києвом, площею 198,2 кв.м, у якому фактично проживає сім'я Марчуків.
Їздить родина на автомобілі Mercedes-Benz GLE 250D 4 MATIC, 2016 року випуску, який Ігор Марчук орендує у власної фірми ТОВ "М-ЕНД-С".

Родина нардепа полюбляє коштовності певних ювелірних брендів, дорогі годинники та зброю. Серед задекларованого, до прикладу, є чоловіча та жіноча обручки Luca Carati, чоловіча та жіноча обручки марки Zancan, чоловічий браслет Zankan. Дружина нардепа полюбляє обручки з діамантом, їх у неї аж дві. Також пані Олена задекларувала ланцюжок з кулоном відомої ювелірної марки Tiffany та жіночі сережки Luca Carati. А от Ігор Петрович окрім браслетів полюбляє дорогі годинники - має в колекції годинник торгової марки Breitling та Dubey & Schaldenbrand.

Також Ігор Марчук має у власності зброю - карабін Blaser R93 Super Exclusive, штуцер Blaser K95 Luxus Exclusive Custom та штуцер Merkel K4 Stutzen.

Ігор Марчук, окрім того, що нардеп, ще й відомий бізнесмен, він має корпоративні права у 13 підприємствах. Крім того, Ігор Петрович є кінцевим бенефеціарним власником 16 товариств з обмеженою відповідальністю, однієї громадської організації та благодійного фонду. Зокрема це ТОВ "МУРАВЕЙ-УКРАЇНА", ТОВ "М-ЕНД-С", ТОВ "МУРАВЕЙ-КИЇВ", ТОВ "МУРАВЕЙ-ІНТЕРНЕШНЛ", ТОВ "М ЕНД С ТРЕЙДІНГ", ТОВ "М ЕНД С-ЗАХІД", ТОВ "ЄВРОДІН ІНТЕРНЕШНЛ МУВЕРС", ТОВ "ЄВРОДІН УКРАЇНА", ТОВ "М ЕНД С ГРУП", ТОВ "М ЕНД С-СХІД", ТОВ "М ЕНД С СТАФФ ІНСПЕРЕЙШН СИСТЕМС", ТОВ "eQpi Group OU", ТОВ "EURODEAN", ТОВ "М СЕК'ЮРІТІ", ТОВ "МУРАХА-ЗАХІД", ТОВ "МИСЛИВСЬКИЙ ТА СПОРТИВНИЙ КЛУБ КАМПА", ГО "МИСЛИВСЬКО-СПОРТИВНИЙ КЛУБ КАМПА", БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МІСТО СОНЦЯ.

Дружина Олена Марчук є кінцевим бенефеціарним власником ТОВ "АГРАРНЕ ЛОГІСТИЧНЕ ПАРТНЕРСТВО" та ТОВ "АЛП ІНВЕСТМЕНТ".

За 2019 рік народний депутат задекларував доходи в сумі 2 млн 192 тис 67 грн. Окрім заробітної плати за основним місцем роботи, слуга народу отримував зарплату за сумісництвом, дивіденди з фірм, якими володіє, та благодійну допомогу. Зарплату основну і за сумісництвом та дивіденди має і дружина нардепа, їх загальна задекларована сума склала 3 млн 455 тис. 455 грн. 
Разом подружжя Марчуків за 2019 рік заробили більше 5,6 мільйонів гривень.

Родина Марчуків, напевне, банкам не сильно довіряє, адже більшість заощаджень тримає у готівкових коштах. Так, Ігор Марчук за 2019 рік задекларував, що має у власності 350 тисяч доларів, 180 тисяч євро та 75 тисяч грн. Його дружина зберігає 130 тисяч доларів, 70 тисяч євро та 25 тисяч гривень.

Компанії народного депутата Ігоря Марчука за останні чотири роки брали участь у тендерних закупівлях і вигравали. Виторг у тендерах компаній, де декларант є бенефеціаром склав 3 273 180,00 грн.

До слова, декларація народного депутата Марчука вже отримала позначку як така, де сума грошових активів декларанта і родини перевищує 5 млн грн. Тож маємо не бідного слугу народу у Верховній Раді.
Детальніше з декларацією Ігоря Марчука можна ознайомитися ТУТ