Перейти на мобільну версію сайту

25.12.2015

ЗНИЩИЛИ НЕ ЯЛИНКУ, А СОВІСТЬ

Я не хочу жити в болоті та бруді, - такі слова пролунали в телефонній розмові з власником піцерії d5f47f1b88857b1c7b4776ccd2c3a46e.jpg"Челентано" Георгієм Телятицьким.

Я відразу зрозуміла, що вже знову щось сталося, і знаю що, бо проходячи повз заклад бачила, як гарно прикрашено територію біля нього. Дві красуні-ялинки: зелена і біла, зроблені власноруч працівниками піцерії і гарно прибрані. Перехожі там зупинялися і милувалися, піднімаючи собі настрій.

Та не довго тішилися люди, бо вранці у понеділок якісь варвари поламали, порвали красу і бажання щось й надалі робити для суспільства. І що цікаво, щороку на всі свята у кварталі, де розташовані стейк-хаус "Лондон" і піцерія "Челентано", не жалкуючи часу і грошей, власником цих закладів створюється справжня краса, затишок і гарний настрій. І щороку варвари ту красу трощать, нищать, б’ють і рвуть.

- Я знову отримав ляпаса, - продовжує Георгій Антонович. - Та все одно, вони мене не скорять, бо ляпаса і пляму на совісті насамперед отримають вони самі. А жалітися на невідомих варварів безглуздо, бо їх однак ніхто не знайде. Отже вирішив відновити композицію. Прийшов до колективу і кажу дівчатам: "Давайте знову зробимо такі ж ялинки". А мені одна з працівниць каже, що робити більше цього не буде, бо вже набридло, що вкладаєш душу і працю, а якесь бидло це трощить. Та й справді, дівчат зрозуміти можу, але жити за битлоцькима законама зовсім не хочу. Бо ми не маємо покорятися і приймати те дикунство.

Ти не кажи, щоб я не ставив машину на газоні, ти не роби мені зауваження, щоб я не кидав недопалок на тротуар, бо я розсерджуся чи помщуся.

Де нам узяти наснаги організовувати своє життя цивілізовано і своїм прикладом надихати інших? Хоча... Один голлівудський артист сказав: "Не намагайтеся витягнути людину із лайна, можливо їй так зручно".
Можливо, й дійсно людям подобається жити у багнюці, немає потреби прибирати і митися, приносить задоволення все навколо трощити і руйнувати. І ніякий позитивний приклад чи просте зауваження не переконає дикунів зважати на правила гуртожитку, тобто вміння жити в суспільстві за його законами. Винні ж у цьому ми самі. Бо якщо ми бачимо, що невихована людина робить щось, що суперечить загальноприйнятим нормам етики і моралі, нам краще обійти, аби чого не не сталося, щоб собі було дешевше. Та в результаті від байдужості і небажання втрутитися страждаємо теж ми самі. І маємо нині у своєму суспільстві варварів, дикунів, хамів...

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.