Перейти на мобільну версію сайту

26.10.2012

ЗИМОВИЙ ЧАС, ВИБОРИ, ХЕЛЛОВІН І...

Це далеко не весь перелік подій, що нам готують ці вихідні та наступний тиждень. Але навіть їх достатньо, аби в голові мимоволі проскочила думка: «Боже, дай все це пережити».
До переведення стрілок годинника на зимовий час ми звикли. Чого тут гріха таїти?.. Тим паче, коли мова йде про переведення на годину назад. Є можливість довше поспати, поніжитися в ліжку. Інша справа, коли мова заходить за літній час. Коли потрібно стрілки годинника підганяти вперед.
Здається, вибори теж річ звична. Прийшов, проголосував і живеш з тим, кого не обирав, чи, навпаки, - за кого піднялася рука поставити «галочку».
Та от ці вибори якісь специфічні. Чи то нас змусили в це повірити, чи то вони насправді такі. Але таке відчуття, точніше передчуття, що вони вирішальні. І, здається, тут річ якраз не в тому, хто сидітиме під головним куполом держави, представляючи наш регіон: людина, прізвище якої починається на літеру «М» чи на «Я». Навіть справа не в тому, хто виграє вибори - влада чи опозиція. Суть цих виборів, здається, ховається глибше та дальше. Ми на порозі, а, можливо, уже за порогом великих змін.
Якихось сумнівів, що до 20.00 28 жовтня, до моменту закриття виборчих дільниць, усе буде більш-менш спокійно, у мене немає. А от що буде після восьмої вечора, – виникає багато запитань. Нашій країні вже 21 рік, а у нас і досі, коли мова заходить за  вибори, а особливо за підрахунок голосів, залишаються актуальними поняття «фальсифікація», «псування виборчої документації», судові тяганини тощо.
Так, це страшно, це неправильно і злочинно. Але, знову ж таки, передчуття говорять, що ці вибори можуть закінчитися не тільки традиційними для нашої держави епітетами та означеннями, а й...
А що Хелловін?! Це не наше свято. До речі, те саме можна сказати і про наших політиків.

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.