Перейти на мобільну версію сайту

23.08.2013

ЖИТТЯ В «3D»

Ви не чули, що на українських дорогах діють нові Правила дорожнього руху під 3f.jpgзашифрованою назвою «Три «D» (Дай Дурневі Дорогу)?..
Згідно з ними, ми маємо поступатися кожному, хто летить у крутій автівці, особливо, якщо він не вельми тверезий. Ну, й що з того, що він мчить другорядною дорогою, а ви – головною? Що з того, що він «підрізає» вас, обганяє на суцільній смузі, або перед самісіньким носом тисне на гальма, аби по-пацанськи побазарити з корешем, який їде по зустрічній смузі?
Вас це обурює?! Дарма. Собі ж дорожче. Ви, звичайно, можете викликати правоохоронців або спробувати з’ясувати стосунки самі. Але і в першому, і в другому випадках залишитеся винними. Якщо пощастить, то заплатите штраф у «державну кишеню» і моральну «неустойку» «реальному пацанові», який витратив на вас свій дорогоцінний час. А як не пощастить, то збиратимете свої зуби на асфальті, або їх за вас визбирають інші, поки ви оклигуватиметеся в реанімації.
«Безпрєдєл» на дорогах – це наслідок «безпрєдєлу» в чиновницьких кабінетах усіх рангів. Те, що заборонено Конституцією і відповідними законами, дозволяє закон грошей, зв’язків і влади. Цей триголовий дракон ногою відкриває всі двері. Своїм полум’ям він перетворює простих людей на порох, перепускає їх через таку м’ясорубку, з якої, якщо комусь і пощастить вийти живим, то без людської подоби.
Знаєте, чому цей дракон так безкарно кружляє над нашими головами? Бо ми дозволяємо йому це робити. Щоразу, чуючи або й спостерігаючи за черговим кричущим випадком, ми сильно обурюємося... собі в комірець. Занадто допитливі іноді визирають з-за паркану – цікаво ж, чим усе закінчиться. Жалісливі можуть допомогти позбирати страждальцю його зуби. А де ж поділися справедливі?! Невже повимирали, як мамонти?..

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.