Перейти на мобільну версію сайту

13.01.2017

ЖИТТЯ, НАЧЕ ІСПИТ

Pa5qea8jj1kНіхто з нас не може передбачити, що станеться сьогодні, завтра, за тиждень, місяць або рік. Нікому ще не вдавалося все передбачити, дотриматися чіткого плану і бодай ні на дюйм не зійти з наміченого курсу. Таких «чарівників», «улюбленців долі», чи як би їх ще там не назвали, поки що не знайшлося.

Усі ми знаходимося під впливом та на контролі в чогось значно більшого, могутнішого. У порівнянні з ним ми просто мурахи, хоча нам здається, що все навпаки, що саме ми – царі всього. Проте це не так. І як би швидко не рухався прогрес, які би технології нас не оточували, які би відкриття не робили, що би взагалі, просто кажучи, навколо нас не відбувалося, ми не контролюємо все це. Лиш його часточку. Саме ту, яку нам дозволили контролювати. 

Суть тут одна: Всесвіт значно складніший, ніж здається. А ми оті мурахи, за якими пильно наглядають. І все незаплановане, що стається з нами, його рук справа. Складається враження, що ми просто втрачаємо контроль, але ми його ніколи й не мали, лише плануємо і намагаємося вберегти те, у що вкладали серце й душу, у що вірили та що підтримували понад усе. Наша доля залежить від низки різних чинників, які нам шлють/організовують/підкидають вищі сили.

Зустрівшись із чимось, як-то кажуть «не за планом», починаєте знову аналізувати, задумуватися і вкотре переконуєтеся в тому, що життя таки непросте, майже непідвладне, сповнене ілюзією щодо контролю над ним, його чітким розплануванням. Ілюзією, яку ми створили. Проте життя пливе своїм руслом, щодня доводячи нам протилежне. 

Смуга біла, смуга чорна... Одні з них довші, інші – коротші. Чорні нас гартують, білі – розважають, даючи можливість забути те, що хочемо викреслити назавжди і, певно, приготуватись до чергової чорної. Життя, наче іспит, який складаємо щодня. Якусь мить здається, що його здали, але наступний день знову натякає, що це не так.

І все зводиться до розуміння того, що, можливо, суть не в тому, щоб контролювати все, а в тому, щоб уміти жити з тим, що маємо, уміти вийти з тих чи інших ситуацій, подолати перешкоди, гідно зустріти чергову смугу, гордо піднявши голову і впевнено дивитися вперед в надії на краще. Неможливість контролювати все – не вирок, не карма, а швидше низка випробовувань, які потрібно пройти. Як саме – залежить від кожного з нас.Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.