Перейти на мобільну версію сайту

08.06.2012

ЖИТТЯ «ПІД КАЙФОМ» - У ЗАКОНІ?

Минулого місяця Генпрокурор Віктор Пшонка оприлюднив дані, згідно з якими кожен другий український учень іноді курить і вживає пиво, кожен третій – бодай раз пробував горілку, а кожен четвертий – наркотики. Страшно? А буде ще страшніше, якщо вже за півроку в Україні скасують кримінальну відповідальність за зберігання наркотиків для власного вживання. Глава Держслужби з контролю за наркотиками Володимир Тимошенко заявив, що його відомство сьогодні працює над новою концепцією боротьби з поширенням наркоманії, яка і передбачає такі «кардинальні» зміни.
Свою позицію чиновники пояснюють тим, що репресивні методи боротьби з наркоманією себе не виправдовують, мовляв, сьогодні кожен 12-й засуджений сидить за зберігання наркотиків, які він використовував для власного вжитку. На думку експертів, таких людей потрібно лікувати у спеціальних клініках, а не ув’язнювати. Врешті, єдиний, скоєний ними злочин, - поступове знищення власного організму.
З одного боку, дійсно, не дуже гуманно садити в одну камеру вбивцю-рецидивіста і переляканого наркомана. А з іншого?.. Усе, що не заборонено, те дозволено! А, може, це новий метод боротьби з наркоманією, мовляв, тільки «заборонений плід» солодкий? 
«Воюючи» вже котрий рік зі СНІДом, ми роздаємо молоді контрацептиви, замість того, щоб виховувати мораль і духовність. «Воюючи» з процвітаючою наркоманією, легалізуємо зберігання дурману «для себе», замість того, щоб знищити наркобізнес. Хоча хто вбиватиме «курку», що справно несе золоті яйця?..
Страшно подумати, що вже за якихось півроку хтось з однокласників мого сина принесе у школу якусь наркотичну речовину, і ніхто з дорослих не зможе її у нього відібрати - все ж легально! Як на це відреагує решта класу? Від сьогодні думатиму, які слова підібрати, щоб переконати свою дитину, що зберігати і вживати наркотики - це дуже погано, навіть, якщо в країні, де живемо, це називатиметься «добре»...

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.