Перейти на мобільну версію сайту

05.05.2017

ЗАВЖДИ КОХАЙТЕ І БУДЬТЕ КОХАНИМИ

ірина фурман1Коли тобі 16 років, чомусь хочеться дуже швидко подорослішати, з головою поринути у вир самостійного життя. Настає найпрекрасніший період у житті багатьох – період студентства, закоханості, романтики. І взагалі, це час несамовитих і яскравих почуттів. Дуже приємно до млості за цим спостерігати саме в нашому місті, особливо навесні. Кам’янець переповнюється чарівним ароматом юні та молодості. Вулиці, провулки, парки, сквери оживляються, і, складається таке враження, починають дихати на повні груди. Закріпачені холодними порами року, вони ніби закликають до якоїсь невимушеної легкості. Саме в такі дні, напевно, людські душі стають оголеними, відкритими до потрапляння в них емоцій. Люди стають тоді щирими і відвертими у своїх вчинках. 

Найбільш це помітно в травні, коли вже відкритий туристичний сезон, проводиться безліч фестивалів, і наше місто перетворюється на своєрідну Мекку. Воно збирає велику кількість охочих подивитися не лише дійства, але й познайомитися з новими людьми, отримати позитивні враження, можливо, закохатися. Мені пригадалося, що майже 20 років тому, коли я ще була студенткою одного з місцевих вишів, таке знайомство сталося на початку травня і в моєї близької подруги. Нічим не примітне на початку, воно переросло тоді в кохання всього їхнього життя. Це сталося під час одного зі свят. І мені здається, що якби не тодішня атмосфера тієї легкості, цієї зустрічі ніколи б не було. А так одне одному незнайомі й абсолютно різні люди, незважаючи на значну різницю у віці, просто закохалися. На той час їй було 17, а йому 33 роки. Вона починала лише вчитися жити, а він за своїми плечима вже мав значний життєвий досвід. Шквал емоцій, вир почуттів, обмін думками зробив їх єдиним цілим. Такими вони залишилися і нині.

Чого мені захотілося про це згадати і написати?! Не можу точно визначити, але, побачивши нещодавно схожу пару під час одного з фестивалів, подумала, наскільки зовнішні фактори на нас впливають, як вони нас змінюють і змінюють світ навколо нас. Хочеться в цей непростий час побільше бачити таких щасливих і усміхнених облич. Хочеться, щоб люди ділилися позитивом, несли з собою добро. Не хочеться, щоб люди лукавили, брехали одне одному, навпаки, вміли підтримувати, шанували дружбу і вірність. Пробігають століття, але таке слово, як «гідність», дякуючи Богу, все ж таки не втратило свого змісту. Особливо це відчутно сьогодні серед молоді. І це дає надію, що все в нас буде добре. Не втрачайте віру в те, що все гарне ще попереду. Може, воно вже є поруч, просто ви не встигли його роздивитися. А ще - завжди кохайте і будьте коханими. Це найпрекрасніше почуття в світі.

Ірина ФУРМАН.


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють акції
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.