Перейти на мобільну версію сайту

07.03.2014

ЗАМІСТЬ ПРИВІТАННЯ

Перезимували... Перестраждали... Переплакали... Барикадна кривава зима у чорному диму палаючих шин, палаючих сердець. Чи змиється коли-небудь кров з майданівської бруківки?3f.jpg Чи заживуть рвані рани у нашій свідомості?..
Сто днів та ночей пліч-о-пліч з чоловіками стояли на українських майданах жінки - матері, сестри, кохані. Немов у вогняні роки Вітчизняної, в тилу у ворога, вони боронили свою землю. Хто як умів: одні готували їжу, інші носили її на передову, хтось витягував кулі, робив перев’язки, а хтось довбав бруківку, тягав шини. Комусь довелось першими оплакувати загиблих героїв, материнським болем рвати своє серце...
Не встигли як слід оговтатись від пережитого, надихатись повітрям перемоги, як ворог знову поліз у наші двері. Озброєний до зубів, нахабний до неймовірності, він вдерся на територію Криму. Та для загартованих майданівськими боями українців він не такий вже й страшний. Хтось сказав, що Майдан почав перемагати тоді, коли здолав страх перед смертю. Відсутність тваринно-інстинктивного страху вмерти, любов до своєї землі, гордість за свій народ вишиковують у чергу сотні тисяч добровольців, готових у будь-яку мить стати на захист України. Серед чоловіків можна побачити і чимало жінок, які теж вважають своїм обов’язком боронити Вітчизну. Десятки тисяч українок різного віку та статусу наразі проходять експрес-навчання на медичних курсах медсестер, опановуючи вміння накладати пов’язки, робити штучне дихання та тягнути на собі поранених.
Матері й дружини українських військовослужбовців, заблокованих у військових частинах, живим щитом стоять перед загарбниками, мужньо дивлячись їм в очі. І ті розуміють: українська жінка не відступить!
... За вікном уже весна. Ще така рання, несмілива, трохи сумна, з терпким присмаком крові. Та все ж це весна! А отже хмари обов’язково розійдуться, і день прийдешній буде добрим...

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.