Перейти на мобільну версію сайту

16.05.2014

ЗАКОНИ ГУРТОМ ЖИТИ ДЛЯ ВСІХ РІВНІ

Чомусь у житті так трапляється, що людина на 90 відсотків мусить робить не те, чого вона хоче, а те, що потрібно. Останнє чомусь не викликає в неї великого ентузіазму. Проте, якщо ти живеш у суспільстві, то й повинен дотримуватися його законів, а не поводитися як d5f47f1b88857b1c7b4776ccd2c3a46e.jpgневиховане істеричне дитя, яке вередливо тупотить ніжками й голосно верещить, щоб досягти бажаного результату.
Нині ж у місті з’явилося досить багато осіб, які роблять те, що хочуть. Заманеться їм ходити в балаклавах і лякати бабусь та дітей - вдовольняють свої бажання! Не сподобався ти їм своїм виглядом чи поведінкою, які проблеми?! Розправимося, незважаючи на переважну більшість думок інших людей.
- Бо так мені хочеться! Бо я теж людина, і з моєю думкою всі мають рахуватися, - саме так зухвало стверджують ці сміливці.
Складається враження, що все місто йде не в ногу, і лише кілька десятків людей йдуть у ногу. Чому той «хтось» має право зухвало позиціонувати себе намісником Бога на землі й не зважати на потреби інших повноправних мешканців цього міста? Чому він виносить вердикт щодо долі тих чи інших осіб? Чому в досить-таки спокійному Кам’янці хтось намагається спровокувати громаду до якихось дій заради власного брудного піару? Чому той «хтось» у цьому житті ще не зробив жодної доброї справи для всіх, а може, й для себе, а лишень зухвало поводиться з громадою, прикриваючи свої дії люстрацією, правдою, патріотизмом, демократією, бажанням гарно жити?
Але ж гарно жити хочуть усі, а для того потрібно зробити щось корисне для себе, родини, сусіда, громади.
Нині ж народна люстрація потроху переростає в «полювання на відьом». Здається, що об'єкт для люстрації вибирають методом жеребкування чи ще якимось дивним чином, не розібравшись у провинах чи заслугах людини перед соціумом. Мимоволі ловиш себе на думці, що цілком можливо, що завтра й у твої двері постукають, вбачаючи в твоїх діях чи словах неугодне для своїх очей та вух. Допоки це триватиме? Чомусь те, що починалось гарно і з благородною метою, нині перетворюється на фарс?

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.