Перейти на мобільну версію сайту

15.03.2013

ЗАКОН «КУРНИКА»

Не перестають дивувати мене наші люди... От що в нас за ментальність така, що за риса характеру, щоб аж кортить зробити якусь підлість ближньому?.. Хай не велику, а малесеньку, не ділом, так хоча б словом!
Спілкуюся недавно з вагітною товаришкою. Та розповідає про недавню ситуацію: їде вона у переповненій маршрутці до лікарні, бо має проблеми з нирками. Стояти важко не тільки через2f.jpg те, що живіт величезний, а й, взагалі, погано себе почуває. І ось просто біля неї людина виходить і звільняється місце. Якась жінка бальзаківського віку з іншого краю маршрутки кинулася, наче торпеда, на благословенне сидіння. Тут моя знайома не витримала, ввічливо попросила поступитися їй місцем, бо вона погано себе почуває. Що в результаті вона й усі пасажири маршрутки вислухали! І про те, що подруга безсоромна, нагла, некультурна, і не має значення, що вона вагітна, бо жіночка у свій час також перебувала в такому стані й нічого, жива-здорова... І що, думаєте, хоч хтось словом втрутився? Ні! Куди там – переривати такий цікавий спектакль!
А скільки таких ситуацій у щоденному житті... І не тільки з вагітними, а й зі звичайними пересічними громадянами, такими, як я й ви... Їздила нещодавно до мами в гості в іншу область. Прибув потяг. Самі уявляєте, який натовп людей хлинув до відчинених дверей. Тримаю за руку свого маленького сина. І тут суне огрядна жінка з кількома величезними сумками. Як-то кажуть: «Вижу цель, не вижу препятствий». Із силою б’є мою дитину своїми клунками, помічає це, але продовжує свій шлях. Кажу їй у спину, що можна було хоча би вибачитись. Уявляєте, скільки нового дізналася я про себе з вуст тієї базарної баби?.. Впевнена, схожі випадки не раз траплялися й з вами.
Народе, де наша ввічливість, співчуття, тактовність, взаєморозуміння та, врешті-решт, людяність?! Допоки будемо жити за законом «курника»: наплюй на ближнього, напаскудь на нижнього? Ми ж люди!

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.