Перейти на мобільну версію сайту

12.08.2016

ЗАХИЩАЮЧИ ЧУЖУ ЧЕСТЬ, ВТРАТИВ СВОЮ

ТаняМайже опівночі 7 серпня Павло Василенко, голова правління ГО «Кам'янець-Подільське Об’єднання Учасників АТО» через соцмережі обурився з приводу авторської колонки в минулому номері газеті «Ключ» (від 5 серпня 2016 р). Надзвичайно серйозну проблему, яку принесла в наші мирні міста і села війна на сході, він назвав «писаниною», замість того, щоб зайнятися реабілітацією людей, які пройшли те пекло. 

У понеділок обурюватися прийшли двоє автовців. На повишених тонах говорили про поствоєнний синдром, розмахували посвідченням учасника бойових дій та інваліда. Чоловіки чули лише себе, намагався тиснути на жалість і звинувачувати всіх навколо в безсердечності. Намагання пояснити, про що була мова в авторській колонці, окрема про необхідність соціальної реабілітації учасників АТО, були марними.

Розлюченого «рєшалу» заспокоїти не вдалося, тож ми були змушені викликати поліцію. Але на цьому все не завершилося, «обурені» продовжували свій «срач» у Фейсбуці, обзиваючи журналістку-партіотку «сєпаршою»...

Тож проблема очевидна, і вона все більше набирає обертів. Не можна допустити свавілля в місті. Необхідно повернути військову службу правопорядку, серйозно зайнятися реабілітацією учасників бойових дій, бо серед них є досить багато людей із лабільною психікою, є ті, хто пиячив у мирному житті, а потрапивши на війну, банячив і там, їх назвали «аватарами».

Повернувшись додому вони стали «героями» не лише у власній родині, а й у суспільстві. Вони дозволяють собі знущатися не лише над власними дружинами та дітьми, а й над навколишніми. Зауваження за зухвалу поведінку їм не можна зробити, як і за появу у нетверезому стані в громадських місцях, бо ж «воював»...

По коментар, що робиться з міською ГО «Учасників АТО» ми звернулися до її голови Павла Василенка: «На жаль, реабілітацією учасників АТО в місті не займаються. У найближчих планах взятися за реалізацію раніше задекларованого реабілітаційного центру на території колишньої поліклініки «Електроприладу». Вже є рішення експертної комісії та кошти на відбудову виділені. Минулого тижня я був у Київі, в державній службі допомоги ветеранам і учасникам АТО, і запитав саме про реабілітацію. На всю область виділено 112 путівок при потребі в декілька тисяч. Минулого року було виділено близько 30 млн грн, але наприкінці року пропонували путівки на реабілітацію. Нині з нашого району лише одна людина поїхала на реабілітацію, а їх у нас 600. Проблема погіршиться після демобілізації четвертої і п’ятої хвиль.

Я не захищаю неадекватну поведінку людини, яка була у Вашій редакції. Ми створили охоронну структуру, в нас буде автомобіль, і ми зможемо миттєво реагувати на різні випадки. Звертаюся до учасників бойових дій, якщо ви прийшли сюди, в мирне життя, то поводьтеся відповідно. Ми будемо проводити роз’яснювальну роботу з членами нашої організації».


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.