Перейти на мобільну версію сайту

05.12.2014

ЗА ЩО БОРОЛИСЬ...

Здається, зовсім недавно майже всі прогресивні ЗМІ країни виходили впродовж тижня з 3f.jpgчорними титульними сторінками з синьо-жовтою стрічкою. Це був мовчазний протест проти прийнятого закону про цензуру матеріалів від засобів масової інформації. Але ж то було в іншому житті країни. Тоді вона ще стояла на колінах перед бандитською «сім’єю».
... Дежавю. Ми нібито й встали з колін, нібито й вибороли собі право на демократію та свободу слова, нібито й вибрали нову владу з обіцянками «жити по-новому», а натомість отримали ту саму цензуру, щоправда, під назвою «міністерство інформаційної політики».
І якими б гарними словами не прикривався новоспечений міністр новоспеченого міністерства, від самого усвідомлення того, що слово журналіста від нині «під невсипущим оком» держави, стає не по собі.
Хіба без владного контролю журналісти до цього часу не викривали огидну брехню сусіднього агресора? Хіба не піднімали бойовий дух народу в боротьбі за волю та недоторканність українського кордону? Хіба не виховували втрачене за десятиліття почуття єдиної нації?..
Щоправда, поруч з цим «гостре перо» помічало й невідповідність слів та справ новообраної влади: дивакувату вибіркову люстрацію, безкарність тих, хто розстрілював майданівців на Іститутській, безпорадність, а подекуди й невігластво військової верхівки, зубожіння української армії, піклування про котру повністю взяв на себе простий народ, тотальну корупцію, котру ніяк не можуть побороти (та й хто трощитиме корито, з якого їсть?). Може, саме ці та подібні «підмічання» стали основною причиною народження «гебельського» міністерства?..
Наразі прогресивна світова журналістика гостро засудила народження в Україні державної структури контролю за ЗМІ. Наші колеги закликали новопризначених чиновників відмовитися від своїх посад і не ганьбити власне ім’я. Є надія, що вони прислухаються до мудрої поради, адже новітня історія країни мала б їх навчити, що коли народу зв’язують руки та закривають рот, народжується новий Майдан...

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.