Перейти на мобільну версію сайту

18.07.2014

ЗА МИТЬ ДО СВІТАНКУ

Прокинутись удосвіта, коли ще ранні пташки додивляються свої останні сни. Тихенько, навшпиньках, щоб не порушити сон близьких, прокрастися на балкон, відчинити навстіж 2f.jpgвікна і купатися у вранішній прохолоді.
Вдихнути на повні груди свіже повітря, та так, щоб аж у голові паморочилося, щоб довелося навіть схопитися обома руками за поручні. Усміхнутися новому дню. Побачити на ще темному небі місяць, неймовірно схожий на апетитний французький рогалик (їх ще називають круасанами). Не тамувати у собі бажання доторкнутися до нього долонею, а простягнути руку і... схопитися за його кінчик.
Відчути сміливість і внутрішню віру в те, що все можливо, що дива існують, відштовхнутися ногами від поручнів і легко, як пір’їнка, примоститися на краєчку отого рум’яного рогалика –-блідого місяця, який сьогодні навдивовижу чарівний, ба, наділений якоюсь магічною красою... А може, не тільки красою, а й справді - магією?..
Притулившись спиною до теплої твердої поверхні (ви ж ніколи не вірили, що місяць насправді холодний, так?), насолоджуватись кольором вранішнього неба і мріяти про філіжанку запашної кави. Стрепенутися, помітивши в руках темно-синє горня із крихітними білими зірочками, наповнене по вінця чорним, як ніч (чому як? Це ж саме вона, ніч, яка вже збиралася відходити, вирішила на прощання виконати отаку божевільну забаганку дівчинки-дивачки, яка якимось чином опинилася на місяці), ароматним напоєм. Зачерпнути жменею молока, яке хтось невідомий так завбачливо розлив на Молочнім шляху, додати до кави. Ковтнути й заплющити очі від насолоди.
Почути перші несміливі цвірінькання жайворонків, які з кожною секундою стають все голоснішими й радіснішими. Прокинулись уже, любі? Що ж вам наснилося? Дівча на місяці з горнятком у руках? Гм...
Ховати хитру посмішку на вустах. Розплющити очі, усвідомити, що ти знову на балконі, глянути далеко - аж ген за обрій - і помітити круглий, наче млинець, розпечений жовто-гарячий диск, від якого світлими нитками-променями в усі боки лине світло. Там зійшло сонце...

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.