Перейти на мобільну версію сайту

24.06.2016

ЇДЬТЕ ДО МОРЯ...

Їдьте до моря, чи в гори, подалі від людей і поближче до себе. Літо - унікальна можливість прислухатися до внутрішнього «Я». І найкращий для цього час - прохолодний, сповнений надій вечір.

У думках, зітканих зі власних сподівань, планів на майбутнє і райдужних перспектив, так багато недосяжного, одвічних сумнівів і протиріч. Море - прекрасний супутник, коли бажаєш у всьому розібратися. Пам’ятаєте із фільму: «Там, на небі, тільки і розмов, що про море»...

Можливо тому, що воно - твоя точна копія: часом бурхливе і неспокійне, іноді без причини неврівноважене, або ж, навпаки, меланхолійне. Воно мінливе як настрій і чуттєве як життя.

Море справжнє, як і ти, коли ніхто цього не бачить. Але море, на відміну від тебе, не ховається за масками, не вміє кривити душею. Воно справжнє, тут і зараз, саме в цю мить. Якщо правда, то гостра, якщо ніжність, то млосна.

Йому немає чого приховувати, воно не знає напівмір. Воно прекрасне навіть у шторм! А ти?

Промовчати, недосказати, недобачити й недочути. Світ, зітканий із суцільних «недо-», став якимось недосконалим. І ми до цього доклали руки. Кожен із нас своїми діями, вчинками, напівмірами і подвійними стандартами.

«Ну, що це тобі дасть, борець за справедливість?». І справді, що? У світі, де все перевернуто з ніг на голову, важко ходити ногами по землі й відчувати себе нормальним. Не розуміють. Та й ти особливо не берешся пояснювати, бо й сам не один раз ходив вниз головою. Не раз ступав на слизьку стежку, йшов манівцями, робив недозволене, тож про яку мораль будеш говорити? Але ж хочеться у всьому розібратися. Хочеться зробити крок, аби змінити все, піти іншою, правильною дорогою. Хочеться сказати те, про що увесь час мовчав; знайти точку відліку, з якої колись все почалося, і переграти ситуацію по-новому.

Якщо хочеться, то кажи, або ж роби. Завтра не буде. Це правда, навіть, якщо завтра настане. І якщо почуєш фразу: «Що це тобі дасть?», сміливо відповідай: «Це дасть мені мене! Справжнього!».

Їдьте до моря, воно знає про всіх і кожного. Воно знає, який ти насправді, навіть у шторм...


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.