Перейти на мобільну версію сайту

31.01.2020

ЯК ВСТИГАТИ ВСЕ!

Андрій ПавловськийВи нічого не встигаєте і це для вас типова проблема? Щодня на роботі, опісля ще купа важливих справ, всюдисуще «те-се». Хочете, наприклад, на каву з друзями, але згадуєте, що вдома чекає звіт, який ви не встигли зробити на роботі? Звісно, що вам не до кави. Плануєте піти в кіно, але похід скасовуєте, бо необхідно зробити щось рутинне? У вас і бізнесу нема з мільйонами справ, і, загалом, ви – відповідальна і наполеглива людина, та й не забудько, а позбутися каруселі безкінечних справ не можете.

Чому так, і як з цим боротись? На щастя, порадників сьогодні є чимало. Отже, про найцікавіше із мотиваційного – далі. Як стверджує бізнес-тренер та психолог Оксана Долгова, наступні поради допоможуть змінити ситуацію на краще.

Порада №1. Записуйте свої плани. Чітко, погодинно. Коли ви плануєте, ви проводите час так, як хочете, а не так, як сталося-склалося. Таким чином ви оптимізуєте час.

Порада №2. Не намагайтеся встигнути все – робіть те, що потрібне саме ВАМ. І в цьому випадку не йдеться про егоїзм, а про ваші інтереси. Визначте для себе, якої мети хочете досягти через тиждень-два, місяць, рік, і починайте діяти вже сьогодні!

Порада №3. Розраховуйте час, потрібний на кожну справу. Якщо, наприклад, ви плануєте зробити 10 справ, на які реально потрібно понад 20 годин, а не 10, то не дивуйтеся потім, що й половини не встигли. Тверезо зважуйте і спокійно переносьте щось на інші дні, але робіть це свідомо, продумано. Не перенавантажуйте себе. Встигати все – це досягати своїх цілей і отримувати від своїх справ задоволення.

Порада №4. В жодному разі не ранжуйте заплановані справи за важливістю, просто записуйте «потоком свідомості» все, що хочете зробити. Рутину ніхто не відміняв, а про це часто забувається, тому ви і не встигаєте виконати інші, приємніші справи. Буденні справи – одні з головних хронокрадіїв.

Порада №5. Забудьте про папірці і стікери, наліплені всюди. Це лише створює хаос – як навколо, так і у вашій голові. Натомість заведіть планувальник – у нього й записуйте всі ваші справи, плани і різні «не забути». Так і контролювати легше і, відповідно, встигати.

Тож поки на календарі перші дні нового року – чудова нагода спробувати налагодити власний ритм. Але пам’ятайте: жодна рекомендація не спрацює, якщо не докласти зусиль. То як? Ви готові? Тоді вперед!


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


ВИБОРИ-2020

Початок : 10.08.2020 12:14:00
Закінчення: 14.08.2020 12:14:00
Голосів: 221
Опитування активне.


Нові чи старі обличчя? За кого голосуватимете на місцевих виборах 25 жовтня - "старого" голову громади чи нового кандидата?

  
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.