Перейти на мобільну версію сайту

07.02.2014

ЯК МЕНІ ЇХ ШКОДА...

Звертаюся до всіх тих, хто бреше, плете дешеві інтриги, заздрить, кого гризе чужий успіх, хто nevmer.jpgграється в безглузді ігри, аби лише насолити комусь...
Шановні зрадники, брехуни, інтригани, низький вам усім уклін! Дякую за те, що ви є! Що терпляче, невтомно виконуєте свою кропітку працю! Вдячна за те, що викладаєтесь на всі сто відсотків! Знімаю капелюха перед вашою винахідливістю, старанністю, дешевими потугами. Ви робите сильнішими тих, кого ображаєте. Встромляючи ніж у спину, ви загартовуєте душу. Не подаючи руку допомоги, ви виховуєте самостійність. Заздрячи, додаєте везіння й наснаги. Пліткуючи, даєте привід для щирої посмішки.
Звісно, спершу дуже-дуже боляче, коли люди, котрим ти довіряв понад усе, з якими пліч-о-пліч пройшов добрячий шмат життєвого шляху, ділив радощі й горе, «оказываются вдруг»... І не важливо, сталося це на роботі, чи в особистому житті... Ти наївно покладався на цих «друзів», ти по-дитячому щиро вірив у те, що маєш надійний тил, ти був ладен і в вогонь, і в воду... Але одного дня цей «надійний тил» просто йде, і як по-справжньому «близька» людина ще й смачно плює в душу, ще й задоволено посміхається, ще й озирнувшись, викрикує щось на кшталт «без мене не зможеш!». А далі - найцікавіше. Розпочинається гра: безнадійна, дешева, жалюгідна, безглузда. Вона тхне гнилою сутністю того, хто її створив, а ще... його безпорадністю. Безліч пліток, купа образ, розмаїття брехні. І щоразу здається, що на гірше вже й годі сподіватися, ба, ні - здається!
Кажуть, найбільшого болю можуть завдати лише ті, хто колись дарував радість, був близьким, бо він чудово знає, куди бити. Що ж, хай так. Тож дякую вам, колись близькі, і за це! А ще говорять, що порядність і чесність - аж надто дорогі подарунки, й не варто їх очікувати від дешевих людей.
Тому, дорогі мої дешеві люди! Мені вас щиро шкода, бо ви не маєте інших радощів у житті. Будь ласка, продовжуйте вашу велику місію! Заздріть! Брешіть! Пліткуйте! Пишіть і надалі різну гидоту в Інтернеті! Пишіть під різними ніками, розповідайте всім друзям, які ще у вас залишилися і яким ви ще не продемонстрували своє обличчя, ганебні плітки. Придумуйте все нові й нові ходи, пропагуйте чорний піар. І обов'язково продовжуйте робити вигляд свідомих, незалежних, справжніх, щоб вас було важко впізнати в натовпі. Тільки не зупиняйтесь, тіште нас і надалі, а ми, в свою чергу, обіцяємо продовжувати вас ігнорувати, аби ненароком не опуститися до вашого брудного рівня...

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.