Перейти на мобільну версію сайту

08.11.2013

ЯК ДО ТЕБЕ, ТАК І ТИ

= День буде звичайним, як і всі, = подумав він, прокинувшись зранку. = Хоча, ні, сьогодні ж дітлахи з сусіднього садочка мали прийти на екскурсію.
= Кохана, мені сьогодні треба цукерок, буду малечу частувати, = заглянув на кухню, де Наталія Яцемірська.jpgдружина саме готувала сніданок.

= Добре, = почув у відповідь, = зараз піду куплю.
... А на вулиці осінь і погода така, що лишень прогулюватися, тішитися останніми теплими промінчиками сонця й радіти життю.
15 дрібненьких непосид розривають тишу і спокій сільської пожежної частини, влетівши туди наче вихор. Малеча спочатку боязко, а потім з усе більшою цікавістю роззирається по кутках, пожираючи поглядом все, на що показує дядько у формі із написом великими літерами «Рятувальник». Це хай вони ще сьогодні не вміють ці літери скласти докупи й прочитати, але вже знають, що є такі люди, що ні з вогнем, ні з сірниками гратися не можна, що пожежа = це біда для людей. Урок з безпеки триває: хтось шарпає дядька за рукав, хтось проситься на руки, а комусь аж кортить посидіти в кабіні червоної машини.
= А у вас тут павуцьок, = лепече малий дослідник, показуючи на темний закапелок.
= Тссс, = чоловік прикладає палець до губ, = тільки не розбуди його, ато що ми будемо з ним робити?
Малеча здіймає галас і котиться веселим клубком на вулицю. Щемить у горлі в виховательки, сльозинка вдячності ховається в кутиках очей. Вона згадує, як колись цей змужнілий дядько-рятувальник уперше переступив поріг садочка, як плакав і не хотів їсти манної каші, а сьогодні = вона може пишатися успіхами свого вихованця.
= Дітки, = каже він, = стаємо в шеренгу й отримуємо солодкий приз на пам’ять про проведену екскурсію.
У маленьких долоньках опиняються цукерки, з якими вони потім носитимуться ввесь день. В очах = вдячність і захоплення, а в пам’яті?..
... Дітлахи виростуть і оберуть кожен свою стежку в житті: хтось, можливо, стане пожежником, хтось лікарем, педагогом чи бізнесменом. Та коже із них, упевнена, = Людиною = бо до них колись по-людськи, і тепер вони...

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.