Перейти на мобільну версію сайту

01.03.2013

Я, СЕРЕДНІЙ УКРАЇНЕЦЬ

Визначення поняття «середнього» (за розміром заробітної плати, достатком тощо) українця багатьох, у тому числі й мене, змушує лише усміхнутися. Відверто, визначення «середнього» або ж «середньої» нагадує визначення середньої (вибачте за тавтологію) температури в хворих у лікарні...
Зрозуміло, що визначення «середнього» жителя в країнах Європейського Союзу, де середній 2afa5746c6f16d3de96654fed563b051.jpgклас займає 70-80 відсотків, виглядає цілком логічним. Обґрунтованим є визначення середнього жителя США чи Канади. Однак визначення середнього українця, де після 2008 року і до тепер середній клас як такий взагалі не існує, виглядає не інакше, як блюзнірством над власним народом. Ну, як можна говорити, що середній українець сьогодні живе в місяць на понад 2500 грн? Така ж ситуація із заробітною платою, статками. Загалом я розумію, звідки беруться такі приємні для звітності (от тільки перед ким: своєю «середньою» совістю чи «середнім електоратом») астрономічні цифри.
До прикладу, візьмемо таке улюблене для влади визначення заможності середнього українця. Якщо взяти мене й найбагатшого жителя нашої держави Ріната Ахметова, то в середньому ми з ним володіємо статками у вісім мільярдів доларів США. А якщо я ще «задекларую» двісті гривень, які сховав на подарунок для дружини на 8 Березня, то журнал «Форбс» мусить мене визнати найбагатшим за «середнього» українця Ріната Леонідовича.
Далі ще більше. Наприклад, якщо ми візьмемо за мету визначення «середнього» ставлення до Закону при цьому візьмемо ці показники від таких громадян, як Тимошенко, Луценко, Янукович і мене, тобто Сокальського, то отримаємо наступний результат: усі ці пани й панянки хоча би раз, але мали проблеми із правосуддям. Незважаючи на те, що в місцях не настільки віддалених я не перебував. Тьфу-тьфу-тьфу. Три рази постукаю...
Узагалі визначення середньості можна проводити до безкінечності й майже за будь-яким параметром, от тільки кому це потрібно? Невже тільки для «середньої» влади, щоб вона дурманила «середні» голови «середнього» українця?

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.