Перейти на мобільну версію сайту

02.08.2013

Я НЕ ЛЮБЛЮ...

Важко сказати люблю, а ще важче до цього слова додати «не». Але спробую...
Я не люблю, коли на білбордах міський голова, народний депутат нас (вас) вітають із святом. Бо цим2afa5746c6f16d3de96654fed563b051.jpg людям (насамперед, посадовцям), зі святом потрібно не вітати, а його просто влаштовувати.
Я не люблю так званих опозиціонерів, яким не дісталось гаража, їх турнули з посади, і вони раптово нагадали, що є, виявляється, права громади! Бо це означає, що опозиційність у такому випадку визначається дистанцією від корита.
Я не люблю благодійників, які говорять про необхідність допомогти місту. Бо перед цим ці люди місто дуже добре «відблагодіяли».
Я не люблю «понтів» та показухи навколо «Директорського перехрестя», бо перехресть у нас сотні, а директори, здається, вже закінчуються.
Я не люблю керівників шкіл і садочків, котрі вітають на білборді свого боса. І в цей же самий час їхні навчальні заклади відключені від електропостачання, а початок нового навчального року знаходиться на межі зриву.
Я не люблю платний проїзд через Замковий міст, незважаючи на те, що його не можуть запустити. Вважаю, що це незаконно і попахує «дев’яностими».
Я не люблю, коли не помічають подвиг простого вчителя, котрий ціною власного життя врятував життя трьох дівчат. Бо вважаю, що саме таким людям повинні присвоювання звання «Честь і шана».
Я не люблю, коли нам кажуть «уперше» в місті, бо, зазвичай, це «перше» дуже дорого коштує.
Я не люблю хворіти, бо боюся наших медичних установ, а найбільше - лікарів у них.
Я не люблю, коли прохід в адмінбудинок загороджує «крута» машина з «крутими» номерами, бо цим «крутелики» не поважають не лише «свою» владу, але й нас.
Я не люблю владу (опозицію). Бо просто не люблю.
Я не люблю, бо дуже люблю Кам’янець.

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.