Перейти на мобільну версію сайту

25.04.2014

Я ХОЧУ СЬОГОДНІ

Страшно, коли брат йде на брата, коли в домі немає розуміння, коли задля досягнення корисливої мети ставлять під загрозу майбутнє країни, спекулюючи гарним життям, яке d5f47f1b88857b1c7b4776ccd2c3a46e.jpgбуде колись, якого для багатьох  може й не настати.
Жага влади через м’ясорубку перепускає українців, не жаліючи жодного. Страшно усвідомлювати, що завтра прийде черга твоїх дітей, родичів та близьких. І ціна цього фаршу - влада. Українець вже багато часу існує як мирна людина, а нині його вивели на Майдан і вбивають; відібрали в нього його споконвічну територію - Крим; обідраного відіслали на Схід захищати свій суверенітет...
А тим часом ціни женуть догори, до європейських, заганяючи того українця в чергові злидні і при цьому обіцяючи гарне життя, проте колись. І так все твоє життя, твоїх батьків, твоїх дідів. Колись. Обіцяють оте «колись» зробити кращим. А я хочу сьогодні. І не бажаю, щоб за чийсь Олімп платили життями наші чоловіки й діти. Бо те щасливе завтра може й не настати, бо знову хтось грошовитий вигадає чергову хитрість за чергову обіцянку добре жити. Не потрібно на рівному місці придумувати нове випробування для свого народу, аби він був зайнятий, не мав часу відволікатися на створення добробуту для родини, міста, держави.
Люди в злиднях більш керовані, аніж у багатстві. У багатстві вони починають думати, вирішувати, творити, запитувати, аналізувати і будувати ще краще майбутнє. Нині ж психоз забив розум людський, і кожен боїться, не знає, що ж буде завтра. Кожен хоче вижити, не втрапивши в злидні і не ставши злиднею, хоче бути достойною людиною в достойній країні. Інакше як дивитися в очі власним дітям та онукам, як пояснити їм, що твої сучасники разом із тобою зруйнували свою державу?
Кілька років тому мене вразив вислів одієї досить таки освіченої людини, дід якої загинув, захищаючи світ від коричневої фашистської чуми: «Краще б нас завоювали німці, ми давно б жили добре». А я не хочу німців, росіян, європейців, хочу, щоб українці могли створити заможну, потужну країну, з якою рахувався б увесь світ.  

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.