Перейти на мобільну версію сайту

04.07.2014

ВИ ВОЮЙТЕ, А МИ ПОЧЕКАЄМО

Зі сходу країни приходять невтішні новини, які знову й знову підтверджують жалюгідне d5f47f1b88857b1c7b4776ccd2c3a46e.jpgстановище нашої армії...
Колись військова система була збалансована і чітко регламентована, тепер же бачимо цілковитий хаос. Чим не яскравий приклад - розвал інженерних підрозділів у нашому місті? До речі, днями з Міноборони на чергове звернення, цього разу від депутата міськради Юрія Яриновського, прийшла відповідь за підписом директора департаменту військової освіти і науки, генерал-майора Ігоря Толоки, що на сьогодні відновлення факультету військової підготовки К-ПНУ ім.І.Огієнка є недоцільним.
Свого часу військових інженерів у нашому місті просто знищили, мовляв, вони дорого обходяться генералам. Усьому світу відомо, що в армії все починається з інженерного рішення.
Нині ж дітям робітників і селян дали в руки зброю і відправили захищати свій народ. А на зібрані для військових гроші із смс-повідомлень купують краватки й погони. Слава Богу, що народ, який хоче, щоб його захистили й щоб його сини повернулися живими, самотужки збирає гроші на бронежилети та каски.
Донька моєї подруги купила бронежилет своєму родичу, який виконує військовий обов’язок. Мешканці нашого міста теж збирають гроші на потреби військових.
З одного боку, щоб якась зараза не загрожувала твоєму народові, потрібно вкласти гроші для її ліквідації в осередок виникнення. Отже, щоб війна не прийшла до нас, потрібно всі сили кинути на схід і припинити протистояння. Тому наші чоловіки і сини, як ще на них кажуть «бандерівці» захищають схід, тоді як «не бандерівці», мешканці Донбасу, драпонули зі своїх домівок й оселилися у сусідніх із нами областях...
Один мій знайомий став свідком доволі обурливої ситуації. Компанія кремезних донеччан шумно гуляла в одному з барів. Офіціантка зробила їм зауваження, мовляв, хлопці, як вам не совісно так поводитися в той час, коли наші чоловіки там гинуть? А вони їй у відповідь: «Тобі що, наших грошей шкода? Ми тут відсидимося». До речі, як вдалося з’ясувати, вони в тому селі купили найдорожчі будинки.
От і виходить, що мир потрібно захищати, але це потрібно робити всім світом.

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.