Перейти на мобільну версію сайту

17.08.2012

ВТОМА МЕТАЛУ

У те, у що ти, за усіма стандартами життя нормальна людина, колись вірила, забудь. Те, на що так сподівалася, викинь з голови. Не говори про свободу, мовчи про чесноти, і тим паче не згадуй про вірність та відданість.
Це все архаїзми. Сьогодні чорне стало білим. Змирись із цим! Не хочеш миритись? Перепиши хату на кота...
Зрештою, зізнайся, що ти втомилася. Втомилася бігти по неіснуючому колу.
У фізиці існує таке поняття, як втома матеріалу. Це процес поступового накопичення ушкоджень матеріалу під дією перемінних (часто циклічних) напружень. Процес, на перший погляд, ніби й непомітний, але він не лише призводить до зміни властивостей матеріалу, а й до його повної руйнації за певний проміжок часу.
Щось подібне нині твориться у нашій країні. Люди втомилися від брехні, яка чи не щодня заливає їх вуха. Втомилися настільки, що й не помітили, як самі почали так саме натхненно брехати.
Люди перестали сподіватися на чесну владу. І нинішні вибори з кожним днем перетворюються на вибір без вибору. Ні, не тому, що немає достойних. Немає ні одного з тих, кому б хотілося повірити.
Зрештою, чи варто забивати голову політичними тушками, якщо завтра не будеш мати що їсти?
Днями говорила з мамою про вибори, питала, за кого голосуватиме. А вона, з якимось легким розпачем у голосі мовила, що цього року, напевне, голосувати не піде. На моє здивовано-неприховане «чому?», по-простецьки відповіла: «Навіть немає кому повірити».
Ось і все, що нам потрібно - просто комусь повірити. Почути заповітне: «Я тебе не підведу!». І знати, щоб не трапилося, дійсно, не підведе.
Хто нині насмілиться сказати таке, у першу чергу, близькій людині, й стримати цю обіцянку, незважаючи ні ні що? Тільки міцний зсередини, у якого слово - метал. Багато таких? На жаль...
У більшості тільки й залишилося нині, що втома від колись металу.
Давня мудрість каже, легше запалити одну маленьку свічку, аніж проклинати темряву. Я сьогодні запалюю свічечку, щоб не інфікуватися втомою.
Неможливо перемогти того, хто не опускає руки і не здається.

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.