Перейти на мобільну версію сайту

15.09.2020

ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ

З 5 вересня офіційно стартувала передвиборча кампанія, а це означає, що з кожним днем з усіх можливих і неможливих медійних ресурсів і соціальних мереж ми будемо чути цілу купу обіцянок, звинувачень у бік опонентів, діставання з чужих шаф брудного одягу та ще багато іншого. А найпарадоксальніше те, що більшість людей не лише до цього звикли.

Вони цього ще часто-густо з нетерпінням чекають. Тому що це дає привід зайвий раз відволіктися від головних проблем сьогодення і забити цим голову. Так простіше. Легше, певно, для багатьох жити реаліями. А особливо, коли це відбувається на місцевому рівні.

Тоді перед виборами можна настільки стати обізнаними про особисте життя, звички, вподобання того чи іншого кандидата, що здається особисто з ним знайомий з пелюшок. Звучить смішно в деякій мірі, але коли це стосується людей, яких ти особисто знаєш, їх родини, сміх пропадає відразу. Але зараз ситуація ще більше загострюється, адже ми всі нині є заручниками соціальних мереж. І я, чесно кажучи, інколи заздрю тим одиницям людей, які ними не користуються принципово. Вони стовідсотково будуть жити довше і мати менше головного болю.

Вже зараз з кожним днем спостерігається тенденція до того, що плітки, чвари, непорозуміння та доведення, хто кращий чи хто гірший будуть накопичуватися поступово сніговою лавиною і незабаром покотяться донизу. Так завжди в принципі і було, в різні епохи по–іншому, але було. Просто в час потужних інтернет-ресурсів воно пришвидшується. Не встигла людина дістатися своєї домівки, як доброзичливі виборці вже знають, що вона їстиме на вечерю. Так у всьому, адже вони краще знають, чим той чи та живе і дихає. Та особливо образливо і гидко читати, коли зачіпають не лише роботу, але й особисте. Для мене будь-яке втручання, що завдає репутації цілої родини - це дно. А людей, які цьому сприяють, я б прив’язувала до стовпа ганьби. І тоді нехай би натовп вирішував їх подальшу долю.

Говорю так, тому що кілька днів назад мене обурила інформація в одній з соціальних мереж щодо людини, яка займає керівну посаду в одній із медичних установ нашого міста. Її звинуватили у всіх смертних гріхах, включаючи некомпетентність в роботі як господаря, як лікаря, а нарікання на те, що він ще й дозволяє собі зайвого по відношенню до протилежної статі взагалі розірвало мене навпіл. Це не лише моя думка, а сотень людей, які його знають як у роботі так і поза нею. Тому що знаємо його зовсім з іншого сторони. Як людину порядну, чесну, добру, прекрасного фахівця, мудрого та компромісного керівника. І от мені тоді спало на думку, чого цій худобі, вибачте по іншому язик не повертається сказати, не вистачає в житті, щоб так безпардонно влізати в чуже. Це ж якими грошовими знаками потрібно думати, якою ницою має бути ця людина. І лише того, що він має переобиратися знову на посаду, яку обіймав до того. Слів при цьому не вистачає дійсно...…

Кажу такими балакунам як ця «жертва». Коли хочете образити людину, чи висловити їй своє незадоволення – скажіть у приватній розмові і не робіть привселюдне шоу. За кожною образою є чужі родини, діти, батьки. Вони живуть, працюють та навчаються, живуть в соціумі. Подумайте про те, що на їхньому місці можете бути ви. А всіх грошей, на жаль, не заробиш!

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.