Перейти на мобільну версію сайту

18.01.2013

ВІД СУМИ ТА ТЮРМИ НЕ ЗАРІКАЙСЯ

Ох, не дарма наш народ народив цей фразеологім. Якщо з його першою частиною все зрозуміло (нині гроші є, а завтра їх катма), то друга - просто лякає. Ти все життя можеш бути добропорядним, законослухняним громадянином, та у якийсь момент опинишся «не в тому місці і не в той час» - все, колесо закрутилося.
Вже за декілька днів або й годин з тебе зроблять вбивцю, маніяка або й злодія. Ти битимеш себе в груди, мовляв, хлопці, я нічогісінького не робив. Та «хлопці» битимуть тебе сильніше, 3f.jpgбитимуть так, що рано чи пізно ти щиросердно у всьому зізнаєшся. На тебе спишуть ще декілька «висяків», про які ти навіть не чув, але й у них ти також зізнаєшся. Що пробиш, коли жити хочеться.
Свого часу у згвалтуванні та жорстокому вбивстві 17-річної дівчини звинуватили такого собі Максима Дмитренка, який у день злочину пив пиво у барі, неподалік котрого все сталося. За декілька днів після затримання Максим зізнався у злочині, навіть незважаючи на те, що доказів його вини так і не було знайдено. Чоловіка засудили до 13 років позбавлення волі. Пізніше у скоєнні цього ж злочину зізнався «пологівський маніяк» Сергій Ткач. Невинна людина відсиділа за гратами 8 років!
Схожий випадок стався з батьком та сином - Дмитром і Сергієм Павліченками. Їх звинуватили у вбивстві судді Зубкова. Батькові присуджено пожиттєве ув’язнення, синові - 13 років в’язниці. І що з того, що жодних доказів та свідків причетності Павліченків до злочину немає, наша ж Феміда не тільки сліпа, вона ще й глуха. Та цього разу її змусили прозріти і ще раз глянути на справу під іншим кутом зору. Хто це зробив? Звичайні українці, такі, як ми з вами. Вони вийшли на вулиці міст і нагадали тим, хто чинить криве правосуддя, що на світі є правда і за неї варто боротися. А якби такий марш на підтримку невинних проходив у нашому місті, ти б приєднався? Не знаєш? То дай тобі, Боже, ніколи не опинитися «не в тому місці й не у той час»...

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.