Перейти на мобільну версію сайту

29.07.2016

ВІД СЛОВА «ДОВІЧНЕ!» СТАЛО ЛЕГШЕ

ТаняНарешті жорстокого вбивцю кам’янецького юнака Павла Теплюка днями запроторять за грати довічно. Як хмельницькі судді, як і дунаєвецькі знайшли в собі сміливість відгородити його від суспільства. 

Понад чотири роки знущань, поневірянь, болю й боротьби пережила родина Павла, щоб справедливість торжествувала.

Нагадаємо, що Макоцей 9 липня 2012 р. вбив невинного хлопчину. Завдяки наполегливій кам’янецькій громаді, яка постійно підтримувала матусю і всю родину вбитого, наполягала на справедливому вердикті для мерзотника, яка не йшла на постійні міжконфесійні провокації і не здавалася, незважаючи на кам’янецький суд першої інстанції, який не побачив жорстокості у скоєному, і процес затягнувся на довгі роки.

Хмельницький апеляційний суд, який розпочався за позовом вбивці щодо несправедливого покарання і суцільного виправдання його вини ще в лютому 2016 р. нарешті завершився 27 липня. Майже 11 годин поспіль йшло останнє судове засідання, із них майже п’ять годин вбивця проголошував останнє слово. Він говорив як з гарячки, намагаючись відволікти суд та перенести увагу на неважливі моменти свого життя. На зауваження суддів щодо розмови не по суті він не зважав, а продовжував свій ганебний монолог. Можливо, це новий вид знущання, бо ж плюватися більше не було змоги, як це він робив у всіх судах, через те, що його розділяло з навколишніми броньоване скло. 

Як не намагалися прихильники вбивці Макоцея провокувати всіх, затягувати судове засідання, в них нічого не вийшло. Судді були рішучими і вирок Дунаєвецького районного суду про довічне ув’язнення залишили без змін. Заповітне «ДОВІЧНЕ!!!», як винагорода за всі страждання пролунало з вуст головуючої судді суддівської колегії Лариси Кулеші. Лише в їхньому рішенні було додано пункт про знищення вилучених у вбивці набоїв.

Вирок вступив у дію з моменту його проголошення, вбивцю мають негайно етапувати за грати в тюрму. Хоча він ще має можливість подати касацію, в нього на це законом передбачено 3 місяці, але це вже буде з тюремної камери, і його вже не будуть возити туди-сюди, витрачаючи на це бюджетні гроші, хоча на його утримання вони вже йтимуть довічно. Проте погань більше не відбере людське життя.


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.