Перейти на мобільну версію сайту

24.02.2017

ВЕСНА ЧАС ЗМІН!?

шухановаВесна на порозі. Весною прокидається природа, стає довшим день, яскраво світить сонце, весело співають струмочки, на деревах і кущах розпускаються листочки, вилазять комашки і прилітають птахи, на всі голоси прославлячи прихід весни. Здавалося б, закінчилися суворі морози і вже природа оживає, наче одягається в коштовні шати.

Але це для природи, а не для нас із вами. Останні роки ми з жахом чекаємо настання нового року і весни, які несуть якісь чергові жахіття, пов’язані із зубожінням українців і горем, яке приносить війна на сході, тобто АТО.

Астрологи стверджують, що в 2017 році в Україні відбудуться колосальні зміни, будуть гучні перестановки у владі, деякі чинивники потраплять у тюрму і отримають терміни за гратами. Очікується боротьба за репутацію, на нас звернуть увагу світові лідери, владі потрібно буде працювати над поліпшенням економічних показників України, шукати нові й більш відповідальні кадри. На весну пророкували позачергові вибори до парламенту, які підуть державі на користь. Також пророкували зміни, і ті, хто був у меншості, наберуть більше голосів. Україна почує нові імена. З їхнім приходом фінансовий стан держави буде стрімко поліпшуватися. 

Але навряд чи встигне Україна підготуватися до виборів, хоча вже нині в повітрі відчувається підготовка до позачергових.

Політики стверджують, що ризик проведення парламентських виборів існує, оскільки рівень недовіри і невдоволення серед українців дуже високий, і цим можуть скористатися опоненти нинішньої коаліції. Може бути спроба після того, як закінчиться мораторій на квотум недовіри Уряду, десь наприкінці квітня, в травні. Якщо дострокові парламентські вибори відбудуться, то вони не стільки змінять ситуацію в країні, скільки заплутають і ускладнять. Дуже важко буде створити нову дієву коаліцію.

Проте запропоновані зміни до Конституції щодо децентралізації влади передбачають проведення наступних місцевих виборів у жовтні 2017 року.

- Наступні чергові місцеві вибори – вибори голів громад, депутатів рад громад, районних, обласних рад проводяться в останню неділю жовтня 2017 року, - йдеться в тексті документу на сайті Верховної Ради.

Щодо антитерористичної операції, то наші сини, чоловіки, брати ще не скоро повернуться до затишних осель. Принаймні, так стверджують астрологи.

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.