Перейти на мобільну версію сайту

03.04.2015

УСІ, ХТОСЬ, КОЖЕН І НІХТО

Це розповідь про чотирьох осіб, які називаються ВСІ, ХТОСЬ, КОЖЕН і НІХТО.
Треба було виконати якесь дуже важливе завдання, і ВСІ були впевнені, що саме ХТОСЬ це d5f47f1b88857b1c7b4776ccd2c3a46e.jpgзробить.


КОЖЕН міг це зробити, але НІХТО не зробив. ХТОСЬ розгнівався, тому що це було завдання КОЖНОГО. ВСІ вважали, що саме КОЖЕН може виконати це, та НІХТО не зрозумів, що саме ВСІ цього не зроблять.

Закінчилося тим, що саме ВСІ обвинувачували КОГОСЬ, бо НІХТО не виконав того, що КОЖЕН міг зробити САМ.

Усі ми знаємо як робити, коли і хто має робити. Проте розпочати варто з себе, взяти на себе відповідальність, організувати роботу, зробити зауваження.

Накидали сміття, хто винен - посадовець, побили урни - винні комунальники, розмалювали будинки - винні міліціянти, побили ліхтарі - винні електрики, не вивчив уроки - винні вчителі... І так можна перераховувати до безкінечності. Аби такого не траплялося, кожна людина повинна брати на себе відповідальність і не чекати, коли прийде дядечко і прийме рішення взяти її на себе. І набере її стільки, що і сам не зможе тягнути того гігантського воза. Але решта буде стояти збоку і вказувати на помилки. І ніхто не захоче, йдучи ззаду за возом і спостерігаючи за його труднощами, взятися й допомогти.

Ім’я таким вчинкам - байдужість і безвідповідальність. Такі люди у більшості випадків є пасивними у тому, що діється довкола них і в тому, до діється в середині них.

У них полегшення буде на початку, бо не буде негативних ситуацій: критики, дорікання, тривожності й переживання за успіх, напруженість від непередбачуваних обставин. Тa з часом все ж відчується життя без участі: коли ти нічим не цікавишся, то ніхто не буде цікавитися тобою, коли ти безвідповідальний, то хто захоче підтримувати з тобою відносини?

Безвідповідальність несе за собою невпевненість, напругу у відносинах, сумнів, підозру. Натомість відповідальність дає передусім для самої людини відчуття зрілості, котра визнається іншими. Тебе кличуть на допомогу, з тобою радяться, тебе хочуть включити в команду, щоб разом з тобою зробити справу. Чому? Бо ти надійний.

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.