Перейти на мобільну версію сайту

05.04.2013

УСЕ В ТВОЇХ РУКАХ

Нам не дається більших випробовувань у житті, аніж ми можемо витримати. Ніколи не буде Наталія Яцемірська.jpgситуації, яку ми не зможемо зрозуміти чи прийняти. Ні за яких обставин ми не побачимо й не зустрінемо людей, котрі не потрібні нам, щоб змінитися.
У кожного з нас трапляються випадки, коли опускаються руки, від безвиході затьмарює свідомість, й, здається, що небо падає на голову. У когось це стається в зрілому віці, комусь «щастить» в молодості, а комусь життя дає під дих з народження.
Ніколас Вуйчич з'явився на світ в австралійському Мельбурні в сім'ї сербських емігрантів. Це був їхній довгоочікуваний первісток. Батько був присутній на пологах і побачив, що з новонародженим сином щось не так. «Мій син! У нього немає руки?» - запитав він у лікаря. Той відповів: «Ні... У Вашого сина немає ні рук, ні ніг».
Потрібен був час, щоб батьки змогли прийняти дитину й те, що з нею сталося. Ніхто не знає, скільки часу Нік звикав до себе, не такого як усі...
Щовечора хлопчик молився Богу й просив: «Боже, дай мені руки й ноги!». Він плакав і сподівався, що коли прокинеться, то стане звичайною, повноцінною людиною. Але приходив ранок, а дива не було...
У вісім років Ніколас вирішив втопитися в ванні. Він попросив маму віднести його туди. «Я повертався лицем в воду, але втриматися було дуже важко. Нічого не виходило. За цей час я уявив картину своїх похоронів - от стоять мої тато й мама... І тут я зрозумів, що не можу себе вбити. Все, що я бачив від батьків - це любов до мене».
Усе, що є в Ніка - це щось подібне до стопи замість лівої ноги. Завдяки цьому хлопчик навчився ходити, плавати, кататися на скейті, грати на комп'ютері і писати. Батьки домоглися, щоб син ходив у звичайну школу.
Сьогодні Ніколас Вуйчич відомий в усьому світі - він їздить з країни в країну й розповідає людям історію свого життя, він надихає інших, допомагає їм віднайти втрачену віру.
Нещодавно Нік одружився, у нього народилася здорова, повноцінна дитина. Він багатий, знаменитий і щасливий...
У Бога немає інших рук, окрім ваших. У них ви тримаєте все - своє щастя, свою долю, свої перемоги й поразки. І якщо настає час, коли руки не витримують життєвих тягарів і від безсилля опускаються, згадуйте про Ніколаса Вуйчича.
У нього взагалі немає рук, але він ніколи не здається.

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.