Перейти на мобільну версію сайту

15.04.2016

УМІЙТЕ ШУКАТИ ДИВА!

10358728_989106684448636_8561144911488346423_n.jpgВи любите несподіванки й обожнюєте відчувати позитивні емоції від влаштованих для вас сюрпризів? Щасливі, коли вас дивують? Так?
 
Упевнені, відповідь буде ствердною. Хто ж не любить приємності? Усі. Хоча не кожен радітиме тому, що й ви. І це природно. Бо ми різні. І реакція на ту чи іншу подію залежатиме безпосередньо від сприйняття світу людиною та розуміння нею всіх процесів навколо. А от об’єднує нас одне: щодня відчувати маленьке диво, що робитиме день яскравішим, хочеться всім.

Не будемо вдаватися до наукових термінів та визначень, щоб зрозуміти суть «здивування» чи «дива», а спробуємо одразу поринути у світ того, що насправді вражає кожного із нас, та ще раз переконаємось у тому, що дива завжди поруч із нами. Ми просто не помічаємо їх. А робити просто. Головне – чітко знати відповідь на одне-єдине запитання: «Що може мене здивувати?». І яскравий промінчик радості щодня гарантований.

Які ж вони, щоденні маленькі дива? Спробуймо розібратися. Наприклад, вам буде приємною новина, що Україні треба вийти з корупційного болота? Ні. Скандал із офшорами можновладців у Панамі? Ні. Чергова ДТП, що відкриває вечірній випуск новин? І знову не те. Натовп люду біля магазинів секонд-хенду, які з самого ранку зайняли чергу за своїм «щастям»? І знову промах. Ці моменти з нашого життя, безперечно, здивують і вразять. Навіть шокують, але приємного в них мало.

Спробуємо ще раз. Ваш колега, який постійно всім шкодив та намагався усунути як конкурентів у боротьбі за крісло начальника відділу, несподівано робить щось хороше. Кошеня, яке промокло наскрізь і нявчить від холоду та голоду на автобусній зупинці, рятує закохана пара. Ви стомлені приходите додому після робочого дня, а вас зустрічає коханий чоловік із букетом ваших улюблених квітів та святковою вечерею. Дідусь у переповненій маршрутці поступається місцем дівчині, в якої несподівано зламалися підбори. Ви прокидаєтеся вранці від мелодійного щебету птахів за вікном. Веселка, що зійшла над містом після дощу, не дає шансу байдужості. Павутинка у крапельках роси стає враженням дня...
Справжні маленькі дива, чи не так? І це лише часточка всіх можливих щоденних сюрпризів та несподіванок, що дивують до сліз, трепету серця, щебету душі. І ви таки розумієте, що вони існують і, щоб їх відчути, потрібно зовсім трохи – тільки простягнути руку й не відпускати! Шкода тільки одного: дива потрібно шукати серед навали негативу, який щодня сиплеться на нас, мов із відра. А життя насправді може бути яскравішим.

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.