Перейти на мобільну версію сайту

26.09.2014

УКРАЇНА В ЗАДЗЕРКАЛЛІ

Інформаційна війна, яку Росія веде проти України, вчергове підтверджує, який потужний fy.jpgвплив на маси може мати медіа-ресурс. Наприкінці минулого тижня в цьому могли пересвідчитись і кам’янчани.
До мого знайомого почали сипатись дзінки від друзів із дивним, на перший погляд, запитанням: «Ти що в АТО? У тебе є що їсти? Ми вже збираємо тобі на бронежилет!». Не розуміючи, що відбувається, відповідав, що знаходиться в Кам’янці. Яким же було здивування, коли чоловікові дали посилання на відео із сюжетом з вечірніх новин телеканалу «Россия», у якому він упізнав себе. У репортажі показують військових, які знаходяться в наметах, демонструють на камеру український прапор чи займаються своїми справами. Росіяни зазначають, що знімають сюжет у Стрілковому Херсонської області. коментатор повідомляє наступне: «Людей насильно загнали в этих условиях. Украинская власть пытается мобилизовать оставшиеся подразделения и подготовить их к зиме. Задача почти невыдолнимая. В Херсонской области военные живут как бездомные. Командиры говорят, часть бойцов уже болеет, ночами палатки сносит ветер...».
- Я тут, у Кам’янці, - обурюється наш спірозмовник, - а мене показують по російським каналам. Не приховую, що брав участь у військових операціях, але вони відбувалися не на території України. Кадри, з яких нарізали сюжет, узагалі були зняті на іншому континенті та ще й два роки тому!
Скількома ще такими кадрами, знятими в різні часи й на різних континентах, будуть розпалювати і не без того пекуче полум’я війни?
Країна не по добрій волі опинилася в самісінькому епіцентрі світових протистоянь, перетворившись на добровільний полігон для випробовування новітньої військової техніки. Нас продали за тридцять а може й більше срібняків, нічого не обіцяючи взамін. Хоча, чому нічого? Планується очищення нації, коли непокірні бунтарі загинуть під кулями, а інші настільки стомляться воювати, що будуть згодні на будь-які умови заради миру. А потім - післявоєнна відбудова, 8 мільярдів на яку вже пожебракували у світової спільноти. Десь буде голод, десь - репресії, потім - «відлига»...
Здається вже одна держава проходила по такому колу. Не життя, а Задзеркалля якесь...

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.