Перейти на мобільну версію сайту

20.11.2015

УКРАЇНА – ТЕРИТОРІЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

«Треба, щоб чиновники, влада знали, що зажерливість, порушення Закону чи моралі колись вилізуть на поверхню, і злочини мусять бути покарані та засуджені. Хіба не через їхню ненаситність ми, обдаровані 10358728_989106684448636_8561144911488346423_n.jpgБогом на такій землі, постійно маємо проблеми?! Хіба не через них – лицемірних і брехливих – цвіт нації, розум нації зміцнює економіку інших держав, а малограмотні спритники і перевертні стали неймовірно багатими?! (Лідія Гарлінська).

Завтра вся Україна відзначатиме День Гідності та Свободи – свято, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку двох революцій цього дня: Помаранчевої революції та Революції Гідності. «Чи відзначати це свято, чи ні?». Сьогодні це питання, враховуючи події останніх років, не ставить ніхто. Таки святкувати, бо ми свобідні та гідні кращого! І живемо на території гідності та свободи.

Про те, що Україна – дійсно територія гідності і свободи, наголосив і Президент Петро Порошенко під час підписання указу «Про День Гідності та Свободи». Такими нас зробили ці дві революції – Майдан 2004 року, який був святом Свободи, яке у свій час скасоване Віктором Януковичем, і Революція Гідності 2013 року.

Для кожного з нас це був надзвичайно важкий іспит, коли ми, українці, продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Щоб відстояти ці ідеали, українці вийшли на Майдан Незалежності та майдани по всій країні, показавши себе достойними патріотами.

Адже людині, життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека якої визнаються в ХХІ столітті найвищою соціальною цінністю, немислимо бути рабом, боятися, не бути гідним і чесним перед собою. Відсутність цих категорій не дозволяє побачити в людині ОСОБИСТІСТЬ. Вони викликають повагу не тільки у родичів, сусідів, українців, а й навіть у ворогів. Завдяки цьому людина залишається внутрішньо вільною, який би режим не був і за яких би обставин вона не жила.

Сьогодні кожен повинен знати і розповідати своїм нащадкам про ті історичні події, які перевернули свідомість українців, про патріотизм нашого народу, який вкотре не скорився й не став на коліна; про героїв Небесної сотні, усіх воїнів, що загинули на сході України заради світлого майбутнього своїх дітей та їхні подвиги.

Приємно, що зараз почуття гідності все більше й більше відроджується в українському суспільстві. Все більше з'являється Громадян, котрі здатні не боячись сказати: «Я не дозволю себе принижувати! Я не хочу так жити! Мене не влаштовує те, що я бачу навколо! Я гідний кращого і заслуговую кращого!». Тільки при повазі до людини та її гідності в Україну прийдуть справжні європейські цінності.

Тож давайте будемо людьми гідними, вільними і чесними! Нехай у наших серцях завжди живе почуття гордості за нашу Батьківщину! Щоб ми не тільки одне одному, а й усьому світові із гордістю могли сказати: «Україна — територія Гідності та Свободи!».

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.